یک فعال دانشجویی:

نگرانی رحمانی فضلی از وجود پول‌های کثیف بی‌مورد نیست

انتخابات مجلس,انتخابات مجلس دهم,استانی شدن انتخابات,پول کثیف

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد گفت: نگرانی رحمانی فضلی از وجود پول های کثیف بی مورد نبوده است، انعکاس این خبر در رسانه ها شبهاتی را ایجاد کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد گفت: نگرانی رحمانی فضلی از وجود پول های کثیف بی مورد نبوده است، انعکاس این خبر در رسانه ها شبهاتی را ایجاد کرد.

امید چوپان‌کاره در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران( ایسنا)، در رابطه با مسئله پول‌های کثیف اظهار کرد: انعکاس خبر وجود پول‌های کثیف در رسانه‌ها و نقل قول‌هایی که از وزیر کشور به گوش می‌رسید باعث شد که به نظر برسد دولت می‌خواهد با توجه به نزدیکی انتخابات آتی مجلس ، و با توجه به عدم تحقق وعده‌هایی که به مردم داده است و نتوانسته صد در صد به همه وعده هایش عمل کند، این جنجال را به راه بیاندازد.

وی ادامه داد: در عین حال نگرانی که آقای رحمانی فضلی مطرح کردند نگرانی درستی است و حرف‌شان غیرمنطقی نبوده است. در بحثی که ایشان عذرخواهی کردند برگردن رسانه‌ها بوده است. نگرانی ایشان و همه کسانی که پیگیری مبحث رانت‌ها را اعلام می‌کنند درست است، بالاخره باید از نفوذ قدرت باندهای قدرت و ثروت در رده‌های مدیریتی جلوگیری کرد.

وی هم‌چنین گفت: استانی شدن انتخابات مجلس به نظر می‌رسد که تا حدودی بتواند رانت‌های ثروت و قدرت و پول‌های کثیف را کاهش دهد. این طرح شایسته‌سالاری را هم افزایش می‌دهد. به این صورت است که نمایندگانی که دغدغه مردم را دارند وارد مجلس می‌شوند. این طرح با اصلاحاتی که خواهد داشت می‌تواند مشکلات را پوشش دهد و آن را حل کند.

انتهای پیام

کد N808842