قدردانی دفتر رئیس‌جمهور از مردم استان فارس

دفتر رئیس‌جمهور در پیامی با قدردانی از استقبال پرشکوه و صمیمی مردم متدین، فهیم و انقلابی استان فارس از کاروان دولت تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد در سال جدید با همت و تلاش مضاعف و جدی مسئولان بویژه مدیران محلی و همیاری و همراهی مردم استان، گام‌های اساسی در جهت توسعه پایدار و همه‌جانبه این خطه از میهن اسلامی برداشته شود.

به گزارش ایسنا، متن کامل پیام دفتر رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

استقبال پرشکوه و صمیمی مردم متدین، فهیم و انقلابی استان فارس، در طلیعه سال «دولت و ملت؛ همدلی و هم‌زبانی»، به دلها و دیدگان کاروان دولت تدبیر و امید قوّتی مضاعف بخشید.

این سرزمین، سرشار از تاریخ درخشان و غنی از سرمایه های معنوی و فرهنگی، میراث‌دار گرانبهاترین دستاوردهای تمدن ایرانی و اسلامی در طول تاریخ ایران زمین است. سرزمین شعر، شعور و ادب، که مدارا را از حافظ و مهربانی را از سعدی به یادگار آورده است.

خطه زرخیزی که وجود بقاع متبرکه گوناگون در آن، گواهی می‌دهد که مردم با ایمان فارس از دیرباز نسبت به خاندان رسالت ارادتی خاص داشته‌اند و نامگذاری مرکز این استان به عنوان حرم سوم اهل بیت(علیهم السلام) از سوی مقام معظم رهبری نیز گویای همین واقعیت است.

این مردم که با بینش عمیق فرهنگی و سیاسی همواره در صحنه‌های گوناگون دفاع از هویت ایرانی و تقویت ارزش‌های اسلامی پیشتاز و افتخارآفرین بوده‌اند و همواره به سربلندی و اقتدار کشور خویش جلوه‌ای درخشان بخشیده‌اند، درخور تکریم و تشکرند.

شایسته است برای جبران مشکلات و کاستی‌های منطقه، بویژه در شکوفایی صنایع، کارآفرینی، توسعه حمل و نقل و مدیریت بهینه منابع آبی، برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تری صورت پذیرد. امیدواریم در سال جدید با همت و تلاش مضاعف و جدّی مسئوولان به ویژه مدیران محلی و همیاری و همراهی مردم استان، شاهد برداشته شدن گام‌های اساسی در جهت توسعۀ پایدار و همه‌جانبۀ این خطه از میهن اسلامی باشیم.

به پاس استقبال پرشور و دلگرم کننده مردم مومن، فرهنگ مدار و تلاشگر استان فارس از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف شهروندان عزیز، نمایندۀ محترم ولی فقیه، تولیت محترم حرم سوم اهل بیت(علیهم السلام)، ائمه گرامی جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، دانشگاهیان، اصناف، کارگران، عموم اصحاب رسانه و خبرنگاران، جوانان و نوجوانان پرشور و با نشاط، نیروهای خدوم نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و نهادهای اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم و توفیق روزافزون یکایک آنان را از خداوند بزرگ آرزومندیم.»

انتهای پیام

کد N808597