حجت‌الاسلام شهرستانی:

روح انتقادپذیری در جامعه رشد یابد

سیاسی

نماینده آیت‌الله سیدعلی سیستانی در ایران با بیان اینکه مسئولان باید ظرفیت نقد را داشته باشند، گفت: روح انتقادپذیری باید در جامعه رشد پیدا کند.

نماینده آیت‌الله سیدعلی سیستانی در ایران با بیان اینکه مسئولان باید ظرفیت نقد را داشته باشند، گفت: روح انتقادپذیری باید در جامعه رشد پیدا کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد شهرستانی روز پنجشنبه در دیدار با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری افزود: مسئولان اگر نقد وارد است از آن در جهت رشد و توسعه امور استفاده کنند.

وی اضافه کرد: انتقاد دلسوزان نظام از بخش‌های مختلف، ناشی از دلسوزی آنان و در جهت اصلاح امور است.

وی با بیان اینکه فرصت‌های خوبی در اختیار ماست که باید به خوبی از آنها استفاده کرد، گفت: در حقیقت باید شعارهای خود را عملیاتی کرده و جنبه عملی به آنها بدهیم تا به موفقیت برسیم.

نماینده آیت الله سیدعلی سیستانی در ایران، تخصص و تعهد را دو بال برای حرکت جامعه برشمرد و گفت: در کنار این دو ابزار مورد نیاز، مدیریت صحیح هم لازم است تا این دو را به حرکت در راستای صحیح وا دارد.

حجت الاسلام شهرستانی، ادامه داد: تخصص و تعهد برای پیشرفت یک جامعه لازم هستند و استفاده از ظرفیت‌های افراد متخصص و متعهد برای رشد و تعالی کشور یک حقیقت انکارناپذیر است.

وی با بیان اینکه آمریکا به عنوان دشمن اصلی کشور در عمل با ایران دشمنی کرده و خواهان نابودی ایران است، اظهار کرد: رمز پیروزی و اعتلای کشور حفظ وحدت است و برای رشد کشور باید همگان با هم همکاری کرده و در جهت سربلندی ایران تلاش کنیم.

انتهای پیام

کد N808159