حسینی‌بوشهری بر تقویت ارتباط حوزه و معاونت علمی ریاست‌جمهوری تاکید کرد

سیاسی

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، بر تقویت و گسترش تعاملات حوزه‌های علمیه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، بر تقویت و گسترش تعاملات حوزه‌های علمیه و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، آیت الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری روز پنجشنبه در دیدار با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور گفت: حوزه‌های علمیه دارای نخبگانی است که در عرصه‌هایی همچون علوم انسانی می‌تواند بسیار تاثیرگذار بوده و همراه شما باشند.

وی با اشاره به ظرفیت های بالفعل موجود در حوزه تاکید کرد: در مباحث بالقوه نیز حوزه این ظرفیت را دارد که با اعلام نیاز معاونت علمی فناوری، در آن عرصه ورود کرده و با شما همکاری نماید.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه متاسفانه تفاهم‌نامه ها پس از امضا به بایگانی سپرده می شود، افزود: خروجی تفاهم نامه‌های مشترک بین سازمانی کم است و این مساله باید آسیب‌شناسی شود.

حسینی بوشهری ادامه داد: حوزه امروز دوشادوش نظام به پیش رفته و پیگیری جدی نسبت به تحقق منویات مقام معظم رهبری دارد.

وی توجه به نخبگان کشور را مهم دانست و گفت: حوزه‌های علمیه دارای نخبگانی است که در عرصه هایی همچون علوم انسانی می تواند بسیار تأثیرگذار بوده و همراه شما باشند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: همچنین حوزه‌های علمیه 24 اردیبهشت ماه سال جاری، همایشی را در راستای تجلیل از نخبگان با عنوان استعدادهای برتر برگزار می نماید.

حسینی بوشهری با اعلام آمادگی نخبگان حوزه های علمیه برای تقویت علوم انسانی و همکاری برای پاسخگویی به موضوعات مورد مطالبه، حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از نخبگان حوزوی در این بخش را خواستار شد.

انتهای پیام

کد N808155