روزنامه المنار:

تل آویو آماده حمله به دمشق می شود

سیاسی

منابع خبری فاش کردند که اخیرا جلسات محرمانه ای در تل آویو برگزار و طی آن هماهنگی های لازم برای حمله به دمشق در آن مطرح و بررسی شده است.

به گزارش مهر، روزنامه المنار چاپ فلسطين با انتشار گزارشي اعلام كرد اخبار رسیده از سرزمين هاي اشغالي حاکی است که چندین کشور با هماهنگی رژيم اسرائیل قصد حمله جدیدي به مواضع ارتش سوریه را دارند.
المنار با استناد به اطلاعاتي كه در اختيار دارد، مدعی شد قرار است حملات رژيم اسرائیل به طور همزمان به حزب الله لبنان، حماس و ديگر نیروهای مقاومت به صورت یکجا انجام گيرد.
این پایگاه خبری در ادامه افزود: نیروهای تروريستي مخالف «بشار اسد» رئيس جمهور سوريه كه در خاک اين كشور مستقر هستند، به صورت منظم و پيوسته با عناصر صهیونیستي در اسرائیل در تماس بوده و از اين رژیم خط می گیرند.
در همین حال گزارش ها از پیشروی ارتش سوریه در نبرد با تروریست ها حکایت دارد. نیروی هوایی سوریه چندین ستون از خودروهای نظامی زرهی گروهک های تروریستی حامل تروریست ها و مهمات و تسلیحات پیشرفته را منهدم کرد.
جنگنده های سوریه هم اکنون در حال قطع كردن خطوط ارتباطي و امدادرسانی تروریست ها از مناطق «جثر الشغور» به «الجانودیه» و نیز «القنیه»، «حمام الشیخ عیسی»، «زرزور» و «الحمامه» تا «درکوش» واقع در نزدیکی مرزهای ترکیه هستند.