۰

خطیب موقت نماز جمعه تهران:پافشاری ایران بر فعالیت هسته ای صلح آمیز ناشی از سیاست علوی است

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
محمد امامی کاشانی,نماز جمعه

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اگر جمهوری اسلامی ایران بر فعالیت هسته ای صلح آمیز ایستادگی کرده و اعلام می کند سلاح هسته ای ندارد، این مساله ناشی از تفکر، منطق و سیاست علوی است.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد امامی کاشانی در خطبه های اول این هفته نماز جمعه تهران خطاب به مدعیان حقوق بشر اظهار داشت: سیاست شما نه تنها دینی و مسیحی نیست بلکه انسانی هم نیست.

وی اضافه کرد: کسانی که با تیم مذاکره ایران صحبت کرده و می گویند ما به شما اعتماد نداریم، باید بدانند که حرکت و فعالیت های جمهوری اسلامی ایران در بحث انرژی هسته ای منادی سیاست علوی است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران بیان کرد: این گونه نظرها در واقع بی اعتمادی به خود آنها است چرا که آنها خود دنیا را به هم می ریزند و چه کارها که نمی کنند و آن وقت ایران را به بی اعتمادی متهم می کنند.

امامی کاشانی ادامه داد: باعث تاسف است که کنگره آمریکا تصویب می کند که عراق باید به سه دسته شیعه، سنی و کرد تقسیم شود البته مردم عراق نیز متحد هستند و به کنگره تو دهنی خواهند زد.

وی با بیان اینکه استکبار آرزوهایی که برای کشورهای اسلامی دارد به گور می برد، یادآورشد: حقوقدانان بشری بدانند که ما بر اساس فرمایش حضرت علی (ع) که خطاب به مالک اشتر فرمود 'عهدت را نشکن و به آن عمل کن هر چند که این عهد با دوست و یا دشمن تو باشد و اگر با دشمن قرار داد بستی و بعد فهمیدی که این قرارداد به ضرر توست باز هم پیمانت را نشکن'، عمل می کنیم.

2929

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.