وزیر اطلاعات:

دولت یازدهم اهل شلوغ‌بازی نیست

وزير اطلاعات

وزیر اطلاعات با گرامیداشت ولادت امام جواد (ع) گفت: وجود رهبری برای جامعه برکت است و هر زمان که جامعه ما در معرض آسیب قرار گیرد، رهبر معظم انقلاب با تدبیر این مشکلات را برطرف می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین علوی در اجتماع بزرگ مردم فسا با اشاره به این که گاهی دشمن با زبان دین وارد می شود تا به اعتقادات و ارزش های جامعه ضربه بزند، گفت: باید همه هوشیار باشیم تا در دام دشمنان گرفتار نشویم.

وزیر اطلاعات در ادامه با اشاره به این که دولت یازدهم اهل شعار دادن و شلوغ‌بازی نیست گفت: این دولت آمده است که با حل مشکلات در مردم امید ایجاد کند، آن هم در شرایطی که صادرات نفت پایین آمده و اقتصاد ما زیر فشار است.

علوی گفت: در دولت یازدهم همه جریان های سیاسی از جمله اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل در کنار هم فعالیت می کنند.

وی با اشاره به این که وزارت اطلاعات پشتیبان مردم است و مردم باید زیر چتر رهبری و ولایت احساس امنیت و آرامش کنند، گفت: دشمنان ما باید ترس و وحشت داشته باشند. آن هایی که بمب به خود می بندند و عملیات انتحاری انجام می دهند، ما با آن ها به شدت برخورد می کنیم.

وزیر اطلاعات افزود: فضا باید برای مردم به گونه ای باشد که هرکسی حرف خودش را بزند و در عین حال با هم برادر و برابر و هم دل و هم زبان باشند، اما اگر هم حرفی درست نباشد باید با دلیل و منطق پاسخ آن داده شود.

علوی افزود: رهبر معظم انقلاب، رهبر همه گرایش ها و همه مردم است و همه باید زیر سایه رهبری از برکات آن بهره مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کار را باید کارآفرینان که همان مردم هستند ایجاد کنند و دولت هم باید کمک و برنامه ریزی در این رابطه داشته باشد تا برای جوانان شغل ایجاد شود و الان دولت دارد این کار را می کند.

وزیر اطلاعات گفت: فضا باید آزاد باشد دانشجو بتواند هر سوالی بپرسد و استادان جواب آن‌ها را بدهند و هیچ کس نترسد و فضا باید آرام باشد و مردم و کارآفرینان کارآفرینی کنند.

علوی گفت: اگر به مردم بها و شخصیت بدهیم مردم خودشان امنیت را برقرار می کنند.

وی گفت: امروز وزارت اطلاعات با کمک نیروهای سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی و مرزبانان، امنیت کامل کشور را برقرار کرده و این درحالی است که دور تا دور کشور آتش و خون است، اما مردم ما در امنیت و آرامش به سر می برند، البته افرادی هم بوده اند که قصد خرابکاری داشته اند ولی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام مانده اند.

انتهای پیام

کد N807268

وبگردی