وزیر اطلاعات:

دولت یازدهم اهل شلوغ‌بازی نیست

وزير اطلاعات

وزیر اطلاعات با گرامیداشت ولادت امام جواد (ع) گفت: وجود رهبری برای جامعه برکت است و هر زمان که جامعه ما در معرض آسیب قرار گیرد، رهبر معظم انقلاب با تدبیر این مشکلات را برطرف می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین علوی در اجتماع بزرگ مردم فسا با اشاره به این که گاهی دشمن با زبان دین وارد می شود تا به اعتقادات و ارزش های جامعه ضربه بزند، گفت: باید همه هوشیار باشیم تا در دام دشمنان گرفتار نشویم.

وزیر اطلاعات در ادامه با اشاره به این که دولت یازدهم اهل شعار دادن و شلوغ‌بازی نیست گفت: این دولت آمده است که با حل مشکلات در مردم امید ایجاد کند، آن هم در شرایطی که صادرات نفت پایین آمده و اقتصاد ما زیر فشار است.

علوی گفت: در دولت یازدهم همه جریان های سیاسی از جمله اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل در کنار هم فعالیت می کنند.

وی با اشاره به این که وزارت اطلاعات پشتیبان مردم است و مردم باید زیر چتر رهبری و ولایت احساس امنیت و آرامش کنند، گفت: دشمنان ما باید ترس و وحشت داشته باشند. آن هایی که بمب به خود می بندند و عملیات انتحاری انجام می دهند، ما با آن ها به شدت برخورد می کنیم.

وزیر اطلاعات افزود: فضا باید برای مردم به گونه ای باشد که هرکسی حرف خودش را بزند و در عین حال با هم برادر و برابر و هم دل و هم زبان باشند، اما اگر هم حرفی درست نباشد باید با دلیل و منطق پاسخ آن داده شود.

علوی افزود: رهبر معظم انقلاب، رهبر همه گرایش ها و همه مردم است و همه باید زیر سایه رهبری از برکات آن بهره مند شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: کار را باید کارآفرینان که همان مردم هستند ایجاد کنند و دولت هم باید کمک و برنامه ریزی در این رابطه داشته باشد تا برای جوانان شغل ایجاد شود و الان دولت دارد این کار را می کند.

وزیر اطلاعات گفت: فضا باید آزاد باشد دانشجو بتواند هر سوالی بپرسد و استادان جواب آن‌ها را بدهند و هیچ کس نترسد و فضا باید آرام باشد و مردم و کارآفرینان کارآفرینی کنند.

علوی گفت: اگر به مردم بها و شخصیت بدهیم مردم خودشان امنیت را برقرار می کنند.

وی گفت: امروز وزارت اطلاعات با کمک نیروهای سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی و مرزبانان، امنیت کامل کشور را برقرار کرده و این درحالی است که دور تا دور کشور آتش و خون است، اما مردم ما در امنیت و آرامش به سر می برند، البته افرادی هم بوده اند که قصد خرابکاری داشته اند ولی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام مانده اند.

انتهای پیام

کد N807268