اعلام آمادگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برای حضور ظریف در این دانشکده

رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در نامه‌ای سرگشاده خطاب به وزیر خارجه آمادگی این دانشکده برای برگزاری نشستی با حضور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این نامه که از سوی دکتر سید فضل الله موسوی، رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده، آمده است:

جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف

وزیر محترم امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام

تلاش‌های جنابعالی و همکاران محترم در وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مسیر احقاق حقوق ملت ایران را شایسته تقدیر دانسته و توفیقات حضرت‌عالی و همکاران ارجمدتان را از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری دام ظله العالی در جهت شفاف سازی و بهره مندی دستگاه دیپلماسی کشور از نقطه نظرات اساتید و صاحب نظران و کارشناسان و همچنین اعلام آمادگی وزارت امور خارجه و اعضای محترم تیم مذاکرات هسته‌ای، این دانشکده آمادگی کامل خود را به منظور طرح نقطه نظرات جنابعالی و اعضای محترم تیم مذاکره کننده و همچنین دعوت از صاحبنظران و اندیشمندان برای طرح دیدگاه‌ها اعلام می‌نماید.

امید است طرح دلسوزانه نقطه نظرات،‌ موجب تبادل افکار و اندیشه‌ها و در نتیجه کمک به تیم مذاکره کننده در مراقبت بیشتر در حفظ حقوق ملت ایران در نگارش توافقی که قرار است تنظیم شود،‌ گردد.

انتهای پیام

کد N806818