علامت سوال‌های تازه مقابل کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون

کمپین انتخاباتی وزیر امور خارجه سابق آمریکا به خاطر انتشار گزارش‌هایی مبنی بر توزیع داروهای بدردنخور یک کمپانی هندی در میان بیماران مبتلا به ایدز با چالش مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسیا، سایت محافظه کار خبری worldNetDaliy بنیاد کلینتون را که توسط هیلاری و بیل کلینتون، وزیر امور خارجه سابق و رئیس جمهوری پیشین آمریکا برای انجام و ارایه کمک‌های بشردوستانه تاسیس شد، به توزیع داروهای بی‌مصرف برای درمان ایدز یک کمپانی هندی در میان بیماران متهم کرده است.

در همین حال وال استریت ژورنال گزارش داد، هیلاری کلینتون که خود را برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا نامزد کرده، با کاهش استقبال در توییتر مواجه شده به طوری که از 4 / 3 میلیون حامی و طرفدار وی در توییتر، 1 / 2 میلیون نفر اصلا مطالب وی را نمی‌خوانند. از طرفی فوربس نیز گزارش داد که کلینتون افراد کمی را در توییتر دنبال می‌کند و همین امر باعث شده تا افراد کمی برایش مطلب بنویسند و او را در توییتر دنبال کنند.

روز یکشنبه، بنیاد کلینتون که در سال 2001 توسط بیل کلینتون تاسیس شده تایید کرد که در چگونگی افشای کمک‌های خارجی به این بنیاد اشتباه کرده است.

مائورا پالی، مدیر این بنیاد در وبلاگ خود نوشت: بله افشای کمک‌های خارجی اشتباه بود؛ کمپانی‌ها و نهادهای بزرگ دیگر هم چنین اشتباهی می‌کنند. اما ما برای جبران این اشتباه سریع اقدام می‌کنیم و تضمین می‌دهیم که چنین اشتباهاتی در آینده رخ نخواهد داد. از زمان اعلام نامزدی هیلاری کلینتون برای انتخابات 2016 ریاست جمهوری، ما متعهد شده‌ایم که تمامی اهداکنندگان را اعلام کنیم.

انتهای پیام

کد N805518