تذکر یک نماینده نسبت به حقوق قانونی بازنشستگان فولاد سوادکود

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از احتمال استیضاح وزیر نفت در صورت عدم اصلاح رویه انتصاب افراد دارای پرونده و مشکل‌دار سخن گفت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد علیپور در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک روز کارگر و روز معلم، گفت: امیدوارم عزیزان تیم مذاکره کننده به خصوص رئیس جمهور گول دستان مخملی آمریکا را نخورند که این دستان همیشه چدنی بوده‌اند.

وی در ادامه تأکید کرد: طبق قانون هرگونه توافق باید به تأیید مجلس برسد که ‌آمریکا هیچ وقت مورد اعتماد نبوده است.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری به وزیر کار، گفت: تذکر من در خصوص حقوق بازنشستگان فولاد سوادکوه است که جای تعجب است ما هر ماه باید تذکر دهیم که حقوق قانونی آنها را دریافت کنند، خواهش می‌کنیم این موضوع هرچه زودتر حل شود.

علیپور همچنین خطاب به وزیر نفت درباره انتصاب افراد دارای پرونده و مشکل‌دار، تذکر داد و افزود: اگر این موضوع اصلاح نشود قطعاً وزیر نفت استیضاح خواهد شد.

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس، همچنین به وزیر صنعت درباره مشکلات نساجی قائمشهر تذکر داد و خواستار رسیدگی مالی به این نهاد شد.

وی در پایان در خصوص رسیدگی به وضعیت بیمارستان قائمشهر و زیرآب به وزیر بهداشت و درباره ساخت ورزشگاه شش هزار نفری جویبار به وزیر ورزش و جوانان تذکر داد.

انتهای پیام

کد N805194