عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان:

احزاب فضا را برای تصمیم‌گیری منطقی مردم فراهم کنند

سیاسی

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: تلاش برای تحقق شعار سال، یک وظیفه همگانی است؛ زیرا نتیجه عمل به این شعار وحدت است که این وحدت نیز همواره رمز موفقیت در جامعه بوده است.

محمد کیهانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، اظهار کرد: در تحقق شعار سال باید به گونه‌ای عمل شود که وجوه متقابل آن حفظ گردد؛ یعنی به نوعی دولت باید حقوق ملت و ملت نیز حقوق و اقدامات دولت را در نظر گیرند.

وی افزود: مردم باید در حد توان دولت از آن انتظار داشته باشند و شرایط موجود کشور را در نظر گیرند و از آن طرف دولت نیز باید در جهت تحقق حق و حقوق بحق ملت تلاش کند.

عضو هیات موسس حزب ندای ایرانیان بیان کرد: اگر هر شخصی در حیطه اختیارات، وظایفش را به درستی انجام دهد و انتظارش از طرف مقابل منصفانه باشد، بهترین راه برای تحقق همدلی و هم‌زبانی است.

کیهانی با اشاره به نقش احزاب در تحقق شعار سال، گفت: احزاب به عنوان موتور محرک جامعه و گرم‌کننده تنور انتخابات باید با برنامه ریزی صحیح برای تحقق شعارها و اهداف خود فعالیت کنند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه احزاب باید شعارهایی راهبردی را تدوین کنند که اثراتی ملموس و امکان تحقق داشته باشد، تصریح کرد: احزاب باید در یک فضای قانونی و آرام و به دور از جنجال گام برداشته و فضا را برای تصمیم گیری منطقی مردم و انتخاب گزینه‌های مطلوب در عرصه انتخابات فراهم سازند.

وی با بیان اینکه دولت و نهادهای حاکمیتی باید زمینه های لازم را برای تحقق شعار سال فراهم کنند، افزود: شعار سال قطعاً بر اساس یک برنامه تدوین شده و نباید آن را دست کم گرفت؛ زیرا تحقق آن می تواند کشور به سمت مثبت سوق دهد.

انتهای پیام

کد N804651