تشکر غضنفرآبادی از خدمات رییس سابق سازمان تعزیرات حکومتی

سیاسی

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با سپاس از تلاش‌های ارزنده رییس سابق سازمان تعزیرات حکومتی گفت: یکی از کارهای بزرگ وی این بود که 80 درصد حقوق قضات را پیگری کرد تا پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام غضنفرآبادی در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان تعزیرات حکومتی با تشکر از تلاش‌های ارزنده مژدهی گفت: ایشان تلاش‌های ارزنده‌ای را در سازمان تعزیرات انجام دادند و دغدغه این سازمان را داشتند، در قانون نظام صنفی تلاش‌های فراوانی را انجام دادند و انسان پرهیزگار و دلسوزی هستند.

وی مدت زمانی که معاون حقوقی و توسعه دستگاه قضایی بود قوانین مختلفی از جمله قانون تجارت، آیین دادرسی کیفری، قانون مجازات اسلامی، پیش فروش ساختمان وغیره را به تصویب رساندند و کارهای تطبیقی خوبی را انجام دادند.

غضنفرآبادی ادامه داد: آقای مژدهی کمک‌های زیادی در مباحث قضایی کرده است و کارنامه درخشان وی دردستگاه قضایی فراموش نمی‌شود. بحث الکترونیکی کردن دادرسی و CMS از جمله تلاش‌های ارزنده وی بوده است، همچنین کار بزرگی را انجام داده و آن این است که برای 80 درصد حقوق قضات سازمان تعزیرات حکومتی را پیگیری کردند و انشاء الله با پیگیری‌های آقای پورمحمدی، 80 درصد حقوقی که باید به قضات این سازمان پرداخت شود، انجام شود تا دغدغه‌ی قضات از بین برود. البته ما نگاهمان این است که سطح علمی قضات افزایش یابد و انشاءالله شاهد تحولات بهتری در سازمان تعزیرات خواهیم بود.

بر اساس این گزارش درمراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان تعزیرات حکومتی که در وزارت دادگستری برگزار شد رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، معاونین سازمان بازرسی کل کشور، معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت ، معاونین وزارت دادگستری ، نمایندگان مجلس و ... حضور داشتند.

انتهای پیام

کد N804548