وزیر کشور: فعالیت‌های غیرقانونی اقتصادی فسادآور است

سیاسی

وزیر کشور امروز در دیدار با دبیر کل و اعضای هیأت اجرایی تشکیلات مرکزی خانه کارگر گفت: درآمدهای بی حساب و کتاب ناشی از فعالیت های غیر قانونی ظلم بزرگ به طبقات مولد جامعه است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رحمانی فضلی، وزیر کشور خطاب به مسئولان تشکیلات خانه کارگر گفت: برای پویایی و حضور موثر کارگران در عرصه تولید باید در چارچوب قوانین پیگیر عدالت باشید و مبارزه با فساد را دنبال کنید.

رحمانی فضلی با اشاره به این موضوع که درآمدهای هنگفت ناشی از فعالیت های غیر قانونی اقتصادی موجب بروز بی عدالتی در جامعه خواهد شد گفت: فعالیت های ناسالم اقتصادی از جمله قاچاق کالا موجب رکود در تولیدات داخلی و تعطیلی کارخانجات می شود و کارگران بیش از همه از این موضوع زیان خواهند دید .

وزیر کشور افزود: مقام معظم رهبری همواره در رهنمودهای خود بر موضوع مقابله با فساد تأکید دارند و جلودار این مبارزه هستند .

رحمانی فضلی گفت: باید روحیه انقلابی، عدالت طلبی و فسادستیزی را کنار نگذاریم و همواره از حقوق قانونی و مصوب کارگران حمایت کنیم .

وزیر کشور با اشاره به اینکه کارگران؛ همواره حق جو، عدالت طلب و فساد ستیز هستند تصریح کرد: اگر در جامعه ای فساد و بی عدالتی زیاد باشد اولین قشری که زمین می خورد همین اقشار کارگر و زحمتکش هستند.

وزیر کشور افزود: مفاسد ناشی از پول های بی حساب و پولهای ناشی از فعالیت های غیر قانونی، ظلم مضاعف به محرومین و مستضعفین است .

انتهای پیام

کد N804542