حزب الله و ارتش سوریه رزمایش مشترک برگزار می كنند

سیاسی

نیروهای مقاومت حزب الله و ارتش سوریه در ادامه حملات گسترده گروهک های تروریستی به سوریه آماده برگزاری یک رزمایش مشترک می شوند.

به گزارش مهر، پایگاه خبری الحدث نیوز با انتشار خبري فاش کرد که جنبش حزب الله لبنان و ارتش سوریه با هدف هماهنگی و تمرین جنگ در مناطق سخت و کوهستانی و عملیات خاص، آماده یک رزمایش مشترک می شوند.

این پایگاه خبری در ادامه نوشت: احتمالا نیروهای مقاومت حزب الله رزمایش ويژه دیگری انجام دهند که در آن از تمامی تجهیزات نظامی پیشرفته استفاده كنند.
این رزمایش مشترک در راستای عملیات مشترکی برگزار می شود که قرار است نیروهای سوری با همکاری نیروهای مقاومت حزب الله در خاک سوریه و لبنان علیه تروریست ها انجام دهند. هدف دیگر از برگزاري این عملیات، ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین نیروهای مقاومت با ارتش سوریه است.
از سوی دیگر، گزارش های میدانی از سوریه حاکی است که ارتش سوریه کنترل شهرک «غانیه» در جنوب شهر «جسر الشغور» را به دست گرفته و ده‌ها تروریست چچنی را در ورودی جنوبی این شهر به هلاکت رسانده است.
همچنین یک منبع نظامی از هلاکت بیش از 50 تروریست گروهک «جبهه النصره» در حمله جنگنده هاي ارتش سوریه به محل استقرار این گروهک در شهر «جسر الشغور» خبر داده و اعلام كرد كه عملیات نظامی در حومه این شهر همچنان ادامه دارد. بر این اساس تا کنون ده ها تروریست در حومه شهر «ادلب» به هلاکت رسیده اند.