رحمانی فضلی: فعالیت اقتصادی غیرقانونی فساد آور است

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور امروز در دیدار با دبیر کل و اعضای هیأت اجرائی تشکیلات مرکزی خانه کارگر گفت: درآمدهای بی حساب و کتاب ناشی از فعالیت های غیر قانونی ظلم بزرگ به طبقات مولد جامعه است.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به مسئولان تشکیلات خانه کارگر گفت : برای پویایی و حضور موثر کارگران در عرصه تولید باید در چارچوب قوانین پیگیر عدالت باشید و مبارزه با فساد را دنبال کنید .

دکتر رحمانی فضلی با اشاره به این موضوع که درآمدهای هنگفت ناشی از فعالیت های غیر قانونی اقتصادی موجب بروز بی عدالتی در جامعه خواهد شد گفت: فعالیت های ناسالم اقتصادی از جمله قاچاق کالا موجب رکود در تولیدات داخلی و تعطیلی کارخانجات می شود و کارگران بیش از همه از این موضوع زیان خواهند دید .

وزیر کشور افزود: مقام معظم رهبری همواره در رهنمودهای خود بر موضوع مقابله با فساد تأکید دارند و جلودار این مبارزه هستند.

رحمانی فضلی گفت: باید روحیه انقلابی، عدالت طلبی و فسادستیزی را کنار نگذاریم و همواره از حقوق قانونی و مصوب کارگران حمایت کنیم .

وزیر کشور با اشاره به اینکه کارگران؛ همواره حق جو، عدالت طلب و فساد ستیز هستند تصریح کرد: اگر در جامعه ای فساد و بی عدالتی زیاد باشد اولین قشری که زمین می خورد همین اقشار کارگر و زحمتکش هستند.

وزیر کشور افزود: مفاسد ناشی از پول های بی حساب و پول های ناشی از فعالیت های غیر قانونی، ظلم مضاعف به محرومین و مستضعفین است .

29220

کد N804200