ناطق نوری در مجمع نمایندگان ادوار اعلام کرد:

تصمیمی برای ورود به انتخابات ندارم

سیاسی

عضو مجمع نمایندگان ادوار مجلس در خصوص جلسه نمایندگان سابق مجلس با ناطق نوری،‌ گفت: ناطق اعلام کرد فعلا تصمیمی برای ورود به انتخابات ندارد و خواستار تعامل و وحدت گروه‌های سیاسی شد.

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر در گفتگو با خبرنگار مهر از حضور حدود ۱۵۰ نفر از نمایندگان ادوار هر دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در جلسه مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی خبر داد.

نماینده سابق اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا زمانی که آقای ناطق به عنوان سخنران جلسه در جلسه حضور یابد، نمایندگان از هر دو جناح دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل کشور و انتخاباتی بیان کردند.

رهبر اظهار داشت: محور صحبت‌های آقای ناطق نوری بر توجه به مصالح ملی و تعامل سیاسی بود.

وی ادامه داد: آقای ناطق تاکید داشتند که جناح‌های سیاسی باید در کشور همدیگر را تحمل کنند و به دلیل رقابت‌های سیاسی یکدیگر را تخریب نکنند.

رهبر گفت: ناطق همچنین در پاسخ به سئوالی که درباره ورودش به انتخابات مطرح شد، اعلام کرد «من آماده ورود به انتخابات نیستم و بنای ورود به انتخابات را ندارم و قصد دارم در جبهه‌های دیگر خدمت کنم».

وی اظهار داشت: حجت‌الاسلام ناطق رمز پیروزی و حل مشکلات کشور را وحدت میان احزاب و گروه‌ها می‌دانست.

نماینده سابق اصفهان ادامه داد: آقای ناطق معتقد بود که هر دولتی سر کار می‌آید نباید همه افراد دولت قبل را برکنار کند و افراد جدید روی کار بیاورد بلکه باید جناح‌های سیاسی بتوانند با یکدیگر تعامل کنند.