امیر شهرام:

نباید این فکر که آمریکا وارد مذاکره شد باعث غفلت ما شود

سیاسی

معاون اجرایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: اینکه فکر کنیم آمریکا از راه مذاکره وارد شده است و غفلت کنیم اشتباه است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم صبحگاه مشترک قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با حضور امیر سرتیپ دوم شاهرخ شهرام معاون اجرایی این قرارگاه برگزار شد.

امیر شهرام ضمن تبریک به مناسبت ماه رجب و سالروز تاسیس سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت ماه سال 58 با تدبیر حضرت امام(ره) تاسیس شد و ما این روز را به همه پاسداران عزیز به ویژه همکاران پاسداری که در قرارگاه پدافند هوایی مشغول به خدمت هستند تبریک می‌گوییم.

معاون اجرایی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران از طبس اظهار داشت: آمریکا با پشتوانه ای به نام بنی‌صدر وارد کشور شد و این در حالی بود که که مدت 5 ماه برای آن تمرین کرده بود و از بهترین و زبده‌ترین نفرات خود در این تهاجم استفاده کرد.

وی اضافه کرد: غافل از اینکه عنایت پروردگار همواره متوجه این کشور است که در نهایت دست خداوند متعال شن‌های تفدیده طبس را جایگاه ابدی متجاوزین به کشور ما قرار داد.

وی در ادامه افزود: اینکه فکر کنیم آمریکا از راه مذاکره وارد شده است و غفلت کنیم اشتباه است ما که خاکریز اول دفاع از کشور هستیم، باید شبانه‌روز آماده مراقبت و هوشیار باشیم و لحظه‌ای غافل نشویم.

امیر شهرام در پایان با اشاره به گسترش نرم‌افزارهای ارتباط نوین مانند وایبر و واتساپ و شبکه‌های اجتماعی افزود: سیاست‌های آشکار و پنهان دشمنان در اینگونه نرم‌افزارها مشهود است و این برنامه‌ها آرمان‌های انقلاب را هدف قرار داده است و توجه ویژه کارکنان و خانواده‌های محترم را به این نکته جلب می‌کنم که این مورد را جدی بگیرند.