پاداش گرانبهای بن طلال برای خلبانان کودک‌کُش در یمن

سیاسی

حملات بی رحمانه خلبانان سعودی به زیر ساختها و مراکز درمانی و مدراس نه تنها تلنگری به شاهزاده های خوشگذران و بوالهوس آل سعود وارد نکرد، بلکه برخی آنها برای این کودک کش ها جایزه در نظر گرفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های یمن، در حالی که خلبانان جلاد سعودی مردم یمن را آماج حملات خود قرار داده و می دهند و از هیچ جنایتی فروگذاری نمی کنند شاهزادگان مغرور و ثروتمند سعودی که عیش و نوش و خوشگذارنی بخش اعظم زندگی ننگین آنها را تشکیل می دهد سرمست از کشتار غیر نظامیان و زنان و کودکان هستند.

یکی از این شاهزادگان ولید بن طلال در صفحه تویتر خود پس از اعلام پایان عملیات موسوم به طوفان قاطعیت نوشت: به رهبران حکیم مان به سبب موفقیت عملیات «طوفان کوبنده» شروع عملیات بازگرداندن امید تبریک می گویم. به پاس مشارکت صد خلبان سعودی در این عملیات که باعث افتخار من است صد خودرو بنتلی به آنها هدیه کنم.

این حاتم بخشی شاهزاده سعودی گرچه به مذاق برخی مزدوران و نوکران وی خوش آمد و به تعریف و تمجید از آن پرداختند اما یمنی ها را جریحه دار کرد.

یکی از یمنی ها در واکنش به این اقدام ولید بن طلال نوشت: صد خودرو بنتلی برای صد خلبانی که یمن را ویران کردند و دریغ از یک آمبولانس برای فعالیت در بیمارستان هایی که سعودی ها آنها را ویران کردند.

یکی دیگر از یمنی ها نوشته است: منزل من گرچه ویران شده است اما روحیه ام قوی تر از سعودی هاست.

یک اردنی این اقدام شاهزاده بن طلال را نشانه بی ارزش بودن جان انسان ها نزد آل سعود دانسته است.