فتاحی با اشاره به همکاری قوای سه‌گانه در مبارزه با مفاسد،

ورود وزیر کشور به پارلمان خواب را از افرادی که در پول‌های کثیف دست دارند، پراند

سیاسی

نماینده مردم ارومیه در مجلس با تأکید بر این‌که اکنون بهترین زمان همکاری دولت و مجلس و قوه قضائیه در کنار یکدیگر برای برخورد با مفاسد است، گفت: ورود وزیر کشور به پارلمان خواب را از افرادی که در پول‌های کثیف دست دارند، پراند.

عابد فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به حضور وزیر کشور در جلسه علنی امروز مجلس، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران و در مقر پارلمان آن امروز به گونه‌ای بود که وزیر کشور در جلسه حاضر شده و با قدرت و با دست پر در مورد پول‌های کثیف توضیحاتی را ارائه کرد.

وی با اشاره به توضیحات وزیر کشور در مورد پول‌های کثیف، خاطرنشان کرد: ورود وزیر کشور به پارلمان توانست خواب را از افرادی که در کارها و پول‌های کثیف دست دارند بپراند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این‌که رحمانی فضلی اظهار کرد، این پول کثیف حتی می‌تواند وارد انتخابات و یا جریانات سیاسی و اقتصادی کشور شود، اظهار کرد: من به وزیر کشور می‌گویم که شما به نظام عزت و افتخار و سربلندی دادید. از این‌که وزیر کشور یک نظام جمهوری اسلامی این‌طور با قدرت و جرأت در مجلس حاضر شده و دفاع می‌کند افتخار می‌کنیم.

عابد فتاحی با اشاره به این‌که امروز یکی از روزهای بسیار خوب مجلس ما بود، اظهار کرد: بهترین زمان است که دولت و مجلس و در کنار آنها قوه قضائیه در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند. زیرا جمهوری اسلامی افراد صالح و فعالی دارد.

انتهای پیام

کد N802714