شجونی:اصولگرایان احتیاج به وحدت ندارند،چون همین الان هم دارند/مصباح ضلع سوم اصولگرایی نیست

نامه نیوز نوشت:

حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در خصوص نقش آیت‌الله مصباح یزدی در وحدت اصولگرایان و مباحث مطرح شده که او را ضلع سومی در کنار جامعتین می دانند،  گفت: آقای مصباح ضلع سوم رهبری اصولگرایان نیستند، ایشان فقط عضوی از جامعه مدرسین است.

شجونی ادامه داد: اصولگرایان به وحدت رسیده‌اند و نیازی به وحدت ندارند؛ هر موردی که در آینده پیش بیایید همان آینده می‌توان درباره آن قضاوت کرد.

وی در خصوص اخبار منتشر شده پیرامون دیدار سعید جلیلی با آیت الله مصباح یزدی و احتمال انتخاباتی بودن آن، خاطرنشان کرد: این دیدار که حتما نباید در مورد انتخابات و اینگونه مسائل باشد. بنده از این دیدار اطلاعی ندارم اما شاید می‌خواهند در مورد انرژی هسته‌ای و مذاکرات صحبت کنند.

جعفر شجونی با اشاره به شایعه کاندیداتوری سعید جلیلی از قم برای مجلس دهم، تصریح کرد: آقای لاریجانی و جلیلی هر دو از اصولگرایان هستند و از هر کجا که کاندید شوند مردم به آنها رای می‌دهند و مقبولیت خوبی دارند.

وی ادامه داد: آقای لاریجانی فردی کارکشته، با تجربه و نماینده قم هستند، طبیعتا از مقبولیت بالایی در میان مراجع و مردم قم برخوردار است. ایشان اگر بار دیگر هم کاندید شوند، طبیعتا رای بسیار بالایی در بین مردم دارد.

 

1717

کد N802300