به میزبانی کرمانشاه

همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تطبیقی برگزار می‌شود

همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تطبیقی (فارسی و عربی)، به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ابراهیم رحیمی‌زنگنه دبیر همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تطبیقی از تشکیل اتاق فکر این همایش خبر داد و با تاکید بر اهمیت ارتقای کیفی همایش افزود: اتاق فکر همایش مشخص شده‌اند که تعداد اعضای این اتاق 15 نفر است و اولین جلسه آن در هفته جاری برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: کمیته علمی همایش با حضور 10 تن از اساتید دانشگاه رازی کرمانشاه شروع به کار کرد و تاکنون چهار جلسه علمی در این خصوص برگزار شده است.

رحیمی زنگنه از توزیع فراخوان همایش در سطح وسیع در کشور خبر داد و تاکید کرد: با ارتباطی که با بانک اطلاعاتی پژوهشگران داشتیم، فراخوان به صورت خصوصی برای این افراد ارسال شد و چند پایان نامه با عنوان همایش سفارش داده شده است.

دبیر همایش سیمای امام رضا(ع) در آیینه ادبیات تطبیقی (فارسی و عربی) ادامه داد: اداره نظام و پیشنهادات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه فعال است و در قالب اتاق فکر جلساتی را تشکیل می‌دهد تا فعالیت‌های خود را از حالت کلیشه‌ای خارج کرده و ابتکار و نوآوری را در فعالیت‌ها وارد کند.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) از یکم تا یازدهم ذی‌القعده در دهه کرامت برابر با 25 مرداد تا چهارم شهریور سال 1394 در تمام استان‌های ایران و 220 نقطه از جهان برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه این جشنواره همزمان با میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) در شهر مقدس قم برگزار می‌شود و آیین اختتامیه این جشنواره در شب میلاد فرخنده ثامن الحجج(ع) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و آگاهی از نحوه شرکت در هر یک از برنامه‌های این جشنواره می‌توانند به سایت سه زبانه «شمس توس» به نشانی www.shamstoos.ir مراجعه کنند.

همچنین سامانه پیام کوتاه: 30007888 و شماره تلفن‌های‌: 9-05132283044 به عنوان پل ارتباطی میان جشنواره و مخاطبان معرفی شده است.

انتهای پیام

کد N802259