انتظارات آیت‌الله صافی از وزیر تعاون

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي صافي گلپايگاني,وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی گفت: مسئولان برای رفاه مردم و جلب رضایت آنان، انجام وظیفه نمایند و به معنای واقعی کلمه، خادم مردم باشند.

آیت‌الله صافی‌گلپایگانی گفت: مسئولان برای رفاه مردم و جلب رضایت آنان، انجام وظیفه نمایند و به معنای واقعی کلمه، خادم مردم باشند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تقدیر و تشکّر از زحمات خدمتگزاران به جامعه کارگری و نهادهای مختلفی که زیر نظر این وزارتخانه است، اظهار کرد: کار شما به نظر من بسیار مقدّس و با اهمیت است و می‌توان گفت یکی از بزرگترین عبادت‌هاست.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم(ص) می‌فرمایند: برّان لیس فوقهما برّ؛ الایمان بالله و النّفع لعباد الله؛ دو خوبی است که بالاتر از آنها خوبی نیست؛ یکی ایمان به خدا و دیگری نفع رسانی به بندگان خداوند.

این مرجع تقلید افزود: بحمدالله سعی و تلاش این وزارتخانه این است که به بندگان خداوند بخصوص محرومان و مستمندان خدمات صادقانه انجام دهد؛ سعی کنید در برابر این خدمت بزرگی که افتخار آن نصیب شما شده است، شاکر باشید و خدمت به مردم را برای خود سرمایه بزرگی بدانید. ما هم از شما همین توقع را داریم و انتظار این است که شما و همه مسئولین، بیشتر برای رفاه مردم و جلب رضایت آنان، انجام وظیفه نمایید و به معنای واقعی کلمه، خادم مردم باشید.

وی در ادامه با توجّه به اینکه سازمان بهزیستی زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، بیان کرد: خدمت به معلولان و سالمندان و افراد ضعیف و ناتوان، یکی از بالاترین عبادت‌های الهی است که دین مقدّس اسلام و حضرات معصومین علیهم السلام به آن توصیه‌های فراوانی نموده‌اند. اگر همه با این فکر و اندیشه وارد شوند، مشکلات کم کم برطرف گشته و مردم در آسایش و رفاه خواهند بود.

آیت‌الله صافی در پایان برای موفقیت بیشتر دکتر ربیعی و همکاران و همه کارمندان این وزارتخانه بزرگ دعا کرد و گفت: ان‌شاءالله با خدماتی که انجام می‌دهید، تحت عنایات و توجّهات حضرت بقیة الله الاعظم عجّل الله تعالی فرجه الشریف باشید.

در ابتدای این دیدار نیز، دکتر ربیعی، گزارش مبسوطی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه ارائه داد.

انتهای پیام

کد N802147