جایزه یک میلیون ریالی عربستان برای اطلاعات درباره تروریست داعشی

سیاسی

وزارت کشور عربستان اعلام کرد به هر شهروندی که اطلاعاتی از متهم تحت تعقیب در پرونده کشتار دو نظامی عربستانی ارائه دهد، یک میلیون ریال عربستان جایزه خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای الحیاه، دستگاه امنیتی عربستان اعلام کرد توانسته هویت فرد مجهولی که ماه گذشته در جریان یک حمله تروریستی به خودروی گشتی‌های امنیتی در ریاض دست داشت، را شناسایی کند. این متهم که با نام مستعار "برجس" فعالیت می‌کرد شخصی به نام "نواف بن شریف بن سمیر الغندی" شهروند عربستانی است و در حال حاضر به خاطر اتهام در چند پرونده حقوقی و کیفری تحت تعقیب است.

وزارت کشور عربستان نیز در بیانیه‌ای از برجس خواست تا خود را تسلیم کند.

همچنین این وزارتخانه در بیانیه خود اعلام کرد که مبلغ یک میلیون ریال(واحد پول عربستان) را به هر شهروند عربستانی و یا اتباع خارجی این کشور که اطلاعاتی از این متهم ارائه کند جایزه می‌دهد.

در حمله ماه گذشته دو عضو داعش به گشتی‌های عربستان در ریاض دو نظامی عربستان کشته شدند. در پی این حمله نیروهای امنیتی عربستان اعلام کردند موفق شدند یکی از عوامل این حمله را بازداشت کنند و در حال حاضر متهم دوم این حمله با نام مستعار برجس که تحت تعقیب است.

انتهای پیام

کد N801386