صدور جزای نقدی میلیونی برای قاچاقچیان

سیاسی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی از صدور 3 رای 40 میلیون تومانی برای آخرین پرونده‌های قاچاق کالا و ارز در این استان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی در مورد آخرین وضعیت پرونده های قاچاق در این استان گفت: شعبه چهارم تعزیرات حکومتی ارومیه متخلف قاچاق 5 هزار و 580 لیتر گازوئیل را که در بازرسی از یک خودرو کشف شده بود، به پرداخت 40 میلیون تومان جزای نقدی و ضبط کالا محکوم کرده است.

وی افزود: همچنین با گزارش های دریافتی در مورد ورود کالاهای فاقد مجوز و ورود از طریق بیراهه به شهرهای عمقی کشور، در ایست و بازرسی یک دستگاه خودرو مقدار 132 دست مانتو و شلوار خارجی کشف و پس از انجام مراحل قانونی، متخلف به ضبط کالا و پرداخت 41 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.

اقوامی گفت: در پرونده دیگری نیز از ورود 300 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به کشور در شهرستان میاندوآب جلوگیری شد و متخلف به ضبط کالا و جریمه 41 میلیون تومانی محکوم شد.

وی در مورد عملکرد این اداره کل در زمینه قاچاق کالا و ارز گفت: در سال گذشته 3092 فقره پرونده تخلف مباشرت در قاچاق کالا و ارز تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد که در رسیدگی به این پرونده‌ها متخلفان به پرداخت بیش از 30 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.

انتهای پیام

کد N801355