گزارش اینستاگرامی رییس تیم کارشناسی ایران/ ادامه نگارش متن توافق در نیویورک

حمید بعیدی نژاد, مذاکرات هسته ای ایران

حمید بعیدی نژاد رییس تیم کارشناسی مذاکره کننده هسته ای ایران از پایان مذاکرات وین و ادامه نگارش متن توافق جامع روز دوشنبه در نیویورک خبر داد.

ایرنا نوشت:
حمید بعیدی نژاد رییس تیم کارشناسی مذاکره کننده هسته ای ایران از پایان مذاکرات وین و ادامه نگارش متن توافق جامع روز دوشنبه در نیویورک خبر داد.

رییس تیم کارشناسی مذاکره کننده ایران در سه روزی که مذاکرات در وین در جریان بود عکس ها و حاشیه های این گفت و گو ها را در اینستاگرام منتشر می کرد که در ذیل هر کدام خبرهایی هم برای خبرنگاران بود.

در یکی از این تصاویر، او به همراه استفان کلمنت همتایش در 1+5 دیده می شود و پشت تصویر هم عراقچی با اشمید در حال گفت و گو است.

در تصویری دیگر اتاقی که در آن نگارش متن توافق جامع شروع شده را می بینیم. اتاقی که در زیرزمین ساختمان تاریخی هتل کوبورگ است.

بعیدی نژاد می نویسد: این دور از مذاکرات هسته ای امروز (جمعه) بعد ازظهر ساعت حدود 5 و 30 - 20 به وقت تهران- پایان یافت. سالن زیرزمین هتل کوبورگ که به مزاح هیات های شرکت کننده به سالن اصلی فردو شباهت دارد، محل برگزاری نشست پایانی بود

وی افزود: باتوجه به برگزاری اجلاس نیویورک ازروز دوشنبه اینده قرار شد مذاکرات هسته ای درهفته اینده در نیویورک ادامه یابد. نکته مهم این اجلاس شروع متن تفاهم هسته ای بود که درنیویورک ادامه خواهد یافت.

تیم مذاکره کننده ایران از روز چهارشنبه در وین با 1+5 برای نگارش متن توافق جامع در حال مذاکره بود.

این تیم روز یکشنبه همراه با محمد جواد ظریف به نیویورک می رود تا روز دوشنبه نگارش متن توافق را از سر بگیرند.
کد N800656