صفار هرندی: اتفاقات منطقه نشان از همدلی و همزبانی ملت‌ها با انقلاب اسلامی دارد

سیاسی

یک عضو تشخیص مصلحت نظام گفت: در حال حاضر خبرهایی که در منطقه به گوش می رسد بیانگر آن است که ما شاهد نوعی همدلی و همزبانی ملت ها با انقلاب اسلامی هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، محمد حسین صفار هرندی در همایش فرصت ها و چالش های گفتمان انقلاب اسلامی که در تالار بعثت کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما مدل، نمونه و الگوی خوبی برای سایر ملت ها و دولت های آزادیخواه بوده و هست.

وی با بیان اینکه کسی نمی تواند ادعا کند که دنبال انقلاب است اما با نظام کاری ندارد، افزود: بنابه فرمایش مقام معظم رهبری، نظام و انقلاب با هم هستند و همه ما موظف به حفظ نظام هستیم.

صفارهرندی ادامه داد: دشمنان انقلاب در حالی ایران را به مداخله در سایر کشورها متهم می کنند که به خوبی از قدرت نظام انقلاب اسلامی مطلع هستند و می دانند که در مقابل کشور ما دستشان تهی و خالی است و از سوی دیگر نیز می دانند که همین کشورهایی که در سطح منطقه قیام کردند از انقلاب ما الهام و الگو گرفتند.

وی اظهار کرد: در عصر کنونی ابر قدرت کسی است که پیام خود را بتواند به هزاران کیلومتر آن سوتر از مرزهای کشور خود منتقل کند و این کاری است که انقلاب اسلامی ایران آن را به خوبی انجام داده است، پس ایران یک قدرت جهانی است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی اظهار کرد: در حال حاضر خبرهایی که در منطقه به گوش می رسد به نوعی بیانگر همدلی و همزبانی ملت ها با انقلاب اسلامی است، چرا که آنها انقلاب ما را انقلابی پویا، قدرتمند و مستحکم می دانند که بعد از گذشت 36 سال و با وجود همه تهدید ها و تحریم ها توانسته در تمامی عرصه ها به خوبی رشد کند.

وی ادامه داد: یکی از عرصه هایی که ایران توانسته در آن رشد چشمگیری یابد عرصه علمی است، به گونه ای که ایران موفق به پرتاب ماهواره به فضا و در مدار قرار دادن آن شده است. همچنین در بحث نانو تکنولوژی ایران اسلامی در بین 190 کشور جهان رتبه هفتم را به خود اختصاص داده است.

صفارهرندی تاکید کرد: این پیشرفت ها همه متأثر از تفکر انقلاب اسلامی بوده است و آنچه که امروز ایران را به یک قدرت بزرگ اسلامی تبدیل کرده خارج شدن از مدار آمریکا و قرار گرفتن در مدار الهی است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: اگر قرار است در داخل کشور همدلی بین آحاد ملت با هم، دستگاه های حکومتی با هم و همدلی بین دولت و حکومت شکل بگیرد باید این همدلی حول محور قدرت نظام باشد.

وی یادآور شد: همدلی باید در راستای فرهنگ انقلاب اسلامی، فرهنگ مقاومت، فرهنگ ایثار، فرهنگ جهاد و فرهنگ ایرانی اسلامی باشد.

انتهای پیام

کد N800298