انصارالله عربستان را به پاسخ نظامی تهدید کرد

واحدمرکزی خبر نوشت:

شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: محمد البخیتی عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد عربستان سعودی در پی آگاهی یافتن از نزدیک بودن زمان پاسخ دادن این جنبش به تهاجم به یمن، توقف تهاجم را اعلام کرد.
البخیتی افزود: اگر حملات هوایی عربستان به یمن ادامه پیدا کند، پاسخ نظامی به آن خواهیم داد.

در همین حال عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن، به رژیم عربستان سعودی هشدار داد در صورت ادامه حملات هوایی به یمن، این جنبش پاسخ نظامی قاطعی به این تجاوزگری آل سعود خواهد داد.
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، محمد البخیتی در مصاحبه با این شبکه گفت: اختلافات داخلی خاندان آل سعود علت سردرگمی رژیم سعودی در مورد ادامه عملیات در یمن است و مقامات سعودی احساس ناامیدی و سرخوردگی می کنند.
البخیتی افزود: ما خواهان از سرگیری گفتگوهای یمن از جایی هستیم که در پی آغاز تهاجم به کشور متوقف شد. ما به نتایج گفتگوهای ملی پایبند هستیم. ملت یمن نمی خواهد یک رئیس جمهور خائن در قدرت باشد و بازگشت عبدربه منصور هادی به کشور را نخواهد پذیرفت.
وی خاطر نشان کرد: عربستان سعودی از نزدیک بودن زمان پاسخ دادن جنبش انصارالله به تهاجم به یمن آگاهی یافت و به همین علت توقف تهاجم را اعلام کرد. اگر حملات هوایی عربستان ادامه پیدا کند ما به آن پاسخ نظامی خواهیم داد.
البخیتی گفت: پیام ما برای عربستان آن است که در محاسبات خود تجدیدنظر کند، زیرا پاسخ ما قاطعانه خواهد بود. ما برای رویارویی با عربستان به موشک نیازی نداریم.

4949

کد N799904