اعزام ۵۰۰ مبلغ به مناطق مختلف در ایام اعتکاف ماه رجب

اعتكاف,رجب

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دفتر تبلیغات اسلامی مجموعا 500 نفر از مبلغان بزرگوار را برای تبلیغ به مدت سه روز به مناطق مختلف اعزام خواهد کرد.

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: دفتر تبلیغات اسلامی مجموعا 500 نفر از مبلغان بزرگوار را برای تبلیغ به مدت سه روز به مناطق مختلف اعزام خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام غلام‌عباس موسوی با اشاره به فرارسیدن میلاد امام علی (ع) و برگزاری موسم اعتکاف اظهار کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران مراسم باشکوه اعتکاف هر سال با رونق و استقبال بی نظیری در اقصی نقاط کشور برگزار می‌شود که تاثیرات بسیار مثبتی در روند زندگی مردم ایجاد کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه‌نیوز، وی از استقبال پرشور جوانان از مراسم مذهبی اعتکاف سخن گفت و افزود: با توجه به استقبال گسترده جوانان از این موسم دینی، ضرورت دارد در کنار معتکفین بزرگوار و باایمان، روحانیون و مبلغان و کارشناسان مسائل دینی نیز حضور داشته باشند تا راهنما و پاسخگوی سوالات و اشکالات دینی معتکفین باشند.

موسوی در خصوص اقدام دفتر تبلیغات اسلامی جهت اعزام مبلغ در ایام اعتکاف به اقصی نقاط کشور خاطرنشان کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برای پربار کردن مراسم دینی اعتکاف و تغذیه فکری مردم اقدام به ساماندهی و اعزام مبلغان نخبه و توانمند در مکان‌های برگزاری اعتکاف کرده است.

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ادامه داد: طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته سامانه سمتا از 6 اردیبهشت ماه جهت ثبت نام مبلغان فعال خواهد شد و روحانیون بزرگوار با اعزام به مناطق مختلف کشور و حضور در این موسم دینی در کنار معتکفین قرار خواهند گرفت.

موسوی در پایان گفت: دفتر تبلیغات اسلامی مجموعا 500 نفر از مبلغان بزرگوار را جهت تبلیغ به مدت سه روز به مناطق مختلف اعزام خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N799809