امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کانون وکلا و سازمان محیط زیست

سیاسی

با حضور اعضای هیات مدیره کانون وکلای مرکز و مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست، تفاهم‌نامه همکاری بین این دو نهاد به امضاء رسید.

با حضور اعضای هیات مدیره کانون وکلای مرکز و مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست، تفاهم‌نامه همکاری بین این دو نهاد به امضاء رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی نجفی توانا رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در حاشیه امضای این تفاهم نامه با بیان این که رفع مشکلات ناشی از تصمیمات اشتباه گذشته به اراده ملی و فرهنگ سازی در سطح وسیع نیاز دارد، گفت: هیچ حکومتی بدون جذب مشارکت مردمی و نهادهای مدنی موفق نمی شود و آنچه ما را وادار به همکاری می‌کند عشق به وطن است که رفع مشکلات و بحران‌های موجود با همدلی و همیاری ملی محقق خواهد شد.

وی با استقبال از پیشنهاد همکاری در مباحث آموزش حقوق محیط زیستی، گفت: ارائه دانش حقوقی به اقشار جامعه می تواند راهگشا باشد و کانون وکلا آمادگی خود برای همکاری در این زمینه ها را اعلام می کند.

نجفی توانا با درخواست از مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست برای کنار گذاردن تعارفات سیاسی و جناح بندی‌ها خواست تا با بیان واقعیت‌های موجود در خصوص خطرها و بحران‌های پیش روی، به سلامت شهروندان و محیط زیست کشور یاری رسانند.

بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه مشتمل بر ۷ ماده و در سه نسخه واحدالاعتبار تنظیم و در تاریخ ۲۵ /۰۱ /۱۳۹۴ به امضاء رسید.

انتهای پیام

کد N799329