کاهش آسیب‌های اجتماعی در گرو حمایت از خانواده زندانیان است

سیاسی

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان جنوبی گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در گرو حمایت از خانواده زندانیان است.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان جنوبی گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در گرو حمایت از خانواده زندانیان است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، محمدعلی اربابی در جلسه هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان نهبندان اظهار کرد: فلسفه تشکیل انجمن حمایت از زندانیان آن است که کمک‌های مردمی را برای خانواده‌های زندانیان جمع آوری کند تا از این طریق از این خانواده‌ها حمایت شود.

وی با اشاره به اینکه به لحاظ ساختار مسئولان رده‌بالای هر شهرستان عضو این انجمن هستند و در جلسات آن شرکت دارند، گفت: انجمن حمایت از زندانیان باید به‌خوبی در بین مردم اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی کند تا مردم کمک‌های خود را به این بخش اهدا کنند.

اربابی با اشاره به این که خانواده زندانیان می‌توانند نقش خود را در تغییر بینش مجرمانه زندانیان ایفا کنند، به اهمیت آموزش از طریق خانواده‌های زندانیان تاکید کرد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی خراسان جنوبی ادامه داد: باید از طریق آموزش و برگزاری کلاس‌های فنی و ارائه تسهیلات از بخش‌های گوناگون زمینه اشتغال خانواده‌های زندانیان را فراهم کنیم؛ چرا که کاهش آسیب‌های اجتماعی در گرو حمایت از خانواده زندانیان است.

وی ادامه داد: به مناسب ماه رجب و میلاد امام علی (ع) سبد غذایی بین خانواده‌های زندانیان استان توزیع خواهد شد که شامل 10 کیلوگرم برنج به ازای هر نفر خواهد بود.

انتهای پیام

کد N799324