هدیه شاهزاده سعودی به خلبانان بخاطر کشتار مردم یمن

سیاسی

«ولید بن طلال بن عبدالعزیز آل سعود» اعلام کرد به خلبانان شرکت کننده در حمله متجاوزانه به یمن هدیه می دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رسانه های عرب زبان فاش کردند که شاهزاده میلیاردر سعودی «ولید بن طلال بن عبدالعزیز آل سعود» روز گذشته یکی از مطالب منتشر شده در صفحه شخصی اش در سایت تویتر را حذف کرد.

این رسانه ها در ادامه افزودند: دو روز پیش مطلبی در صحفه تویتر شاهزاده ولید منتشر شد که مضمون آن چنین بود: به فرماندهی کشورمان به خاطر پیروزی در عملیات «توفان کوبنده» و آغاز عملیات «بازگشت امید» تبریک می گویم و ضمن تبریک به 100 خلبان سعودی شرکت کننده در این عملیات با افتخار اعلام می کنم که 100 خودرو به آنان هدیه می دهم.

در پی انتشار این مطلب در صفحه تویتر این شاهزاده سعودی، برخی رسانه های عربستان از هک شدن صفحه وی و انتشار این مطلب در آن خبر دادند.

این در حالی است که این مطلب شاهزاده ولید به سرعت در شبکه های اجتماعی بازتاب داشت و با واکنش زیادی مواجه شد به طوری که بسیاری از کاربران فضای مجازی سعودی، نسبت به این هدیه انتقاد کردند.

گفتنی است پس از حذف شدن این مطلب از تویتر شاهزاده میلیاردر، برخی کاربران فضای مجازی سعودی با انتشار مطلبی در صفحات خود، مدعی شدند که شاهزاده ولید به دستور مقامات ارشد سعودی مجبور شده است این مطلب را از صفحه خود حذف کند.