طی بیانیه ای اعلام شد:

حمایت ۲۱۰ نماینده مجلس از مقاومت ملت یمن

سیاسی

۲۱۰ نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای از مقاومت مردم مظلوم یمن در برابر تجاوزات رژیم آل سعود حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی  بیانیه ۲۱۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص مقاومت مردم مظلوم یمن در برابر تجاوزات رژیم آل سعود قرائت شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

ملت شریف و مظلوم یمن که با اراده‌ای ملی تصمیم بر تعیین سرنوشت خویش داشتند با هجمه‌های ناجوانمردانه رژیم آل‌سعود تروریسم‌ پرور که عزت و سعادت خود را در ذلت و خواری مردم شریف یمن می‌دیدند با تحریک و حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی کشتار و قتل و عام زنان و مردان و کودکان بی‌دفاع و تخریب زیرساخت‌های یمن و استفاده از سلاح‌های شیمیایی و کشتار جمعی، اهدایی رژیم کودک‌کش آمریکا و اسرائیل جنایتکار بار دیگر چهره زشت و کریه استکبار و ایادی آن رخ نمود و رژیم آل‌سعود که ماهیت وابسته خود را زیر پوشش حرمین شریفین پنهان کرده بود با کشتار مردم مسلمان یمن دشمنی خود با مسلمانان را به نمایش گذاشت.

قطعا ملت مظلوم یمن با مقاومت، صبر و تحمل، نصرت و پیروزی را به دست خواهد آورد و خواری و ذلت از آن رژیم آل سعود متجاوز خواهد شد و نشانه‌های آن نمایان شده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم نمودن مجدد تجاوز رژیم سعودی به همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی از ملت‌های آزاده جهان می‌خواهیم رسالت انسانی خویش در حمایت از حقوق ملت یمن و مقابله با ظالم و متجاوز را به انجام رساندند.»