ربیعی در کمیسیون اجتماعی پاسخگوی سوالات نمایندگان

سیاسی

یک عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون متبوعش خبر داد.

محمداسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن بیان این مطلب، گفت: در جلسه امروز آقایان اسماعیلی، ایرانپور، موسوی‌نژاد، حسن‌نژاد و شفیعی سوالات خود را از وزیر تعاون مطرح کردند.

وی با بیان اینکه تمامی سوالات مربوط به حوزه ملی می‌شد، تصریح کرد: همه سوال‌کنندگان به وزیر مهلت چند هفته‌ای دادند تا ضمن برگزاری جلساتی مشترک با سازمان‌ها و مسئولین مربوطه، مشکلات پیگیری شوند و سپس اقناع یا عدم اقناع نمایندگان پس از این پیگیری‌ها به کمیسیون اعلام شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوالات مطرح شده در خصوص بیمه‌های درمانی و مشکلات آن، اشتغال و بحث بورس بود.

سعیدی افزود: در بحث بورس آقای موسوی‌نژاد معتقد بود 40 درصد بورس کشور در دست تامین اجتماعی و شرکت‌های وابسته به آن است که همین موضوع و سوء مدیریت شرکت‌های تحت پوشش شستا از عوامل رکود شاخص بورس در کشور می‌باشد که وزیر کار این مساله را رد کرد و گفت که بورس کشور 63 درصد افزایش داشته است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: تمام این تفاوت‌ نظرها بنا شد در جلسات مشترک مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام

کد N798228