نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر قزوین:

سپاه برای رسیدن به یک نگاه توحیدی در سراسر جهان تلاش می‌کند

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر قزوین، سپاه را حافظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: سپاه برای رسیدن به یک نگاه توحیدی در سراسر جهان و مقابله با استکبار تلاش می‌کند.

حجت الاسلام علی معبودی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به مناسبت قرار گرفتن در آستانه روز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قزوین، با اشاره به متعهد بودن سپاه بر تمام وظایف خود اظهار کرد: سپاه از ابتدای شکل‌گیری به پیمانی که با ولایت و مردم بسته است پایبند بوده و ستون مستحکم نظام است.

وی سپاه را لنگرگاه حیات و صلح منطقه دانست و افزود: در صورتی که کوچک‌ترین قدم اشتباهی در ارتباط با ایران در منطقه صورت گیرد سپاه به سخت‌ترین صورت جواب خواهد داد، چراکه نیرویی فداکار در جامعه است که برای رسیدن به تمام آرمان‌ها و اهداف انقلاب و حفظ موجودیت آن از هیچ تلاشی فرو گذار نیست.

معبودی با اشاره به 2 اردیبهشت ماه سالروز تشکیل سپاه تصریح کرد: قبل از این تاریخ نیروهای سپاه در پنج دسته به فعالیت می‌پرداختند ولی با فرمان امام راحل مبنی بر تشکیل سپاه این نیروهای پنجگانه با هم متحد شدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر قزوین یادآور شد: انقلاب ما طرحی نو در سراسر جهان بود و مشخصه‌ای که سپاه را ممتاز می‌کند مسئله اعتقادی و عمق تفکرات است.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورها نیرویی مانند سپاه دارند، اضافه کرد: نیروی سپاه هیچ گاه برای رسیدن به هدف، مسائل اعتقادی و انسانی را زیر پا نمی‌گذارد و ریشه‌های مکتبی به شدت قابل توجه است، در حالی که تمام نیروهای جهان از جمله قدرت‌های استکباری و آل سعود که امروزه مشاهده می‌کنیم، برای رسیدن به اهداف خود به هیچ انسانی و هیچ ارزشی رحم نمی‌کنند.

معبودی همچنین با تاکید بر نگاه اعتقادی سپاه خاطرنشان کرد: سپاه برای رسیدن به یک نگاه توحیدی در سراسر جهان، برقراری عدالت، آزادی برای تمام انسان‌ها و نیز مقابله با استکبار تلاش می‌کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الامر قزوین در پایان یادآور شد: سپاه در آزمون‌های سخت سربلند بوده و به بهترین شکل این مسئله را به جهانیان ثابت کرده است؛ در میدان‌های نبرد و در سخت‌ترین شرایط سپاه انقلاب اسلامی با انگیزه بالا، ولایت‌مداری و بصیرت نقش آفرینی کرده است.

انتهای پیام

کد N797991