پورابراهیمی مطرح کرد؛

انتقاد از دولت به دلیل عدم انتشار جزئیات مذاکرات و گزاره برگ

سیاسی

نایب رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی از وزارت خارجه خواست در راستای تحقق مطالبه مقام معظم رهبری و نمایندگان مجلس، هر چه سریعتر ملت را در جریان جزئیات توافق لوزان قرار دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی محمدرضا پورابراهیمی که به عنوان مخالف تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری قصد صحبت داشت، از عدم انتشار فکت‌شیت ایرانی انتقاد کرد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصاد گفت: بیش از دو هفته از فرمایشات مقام معظم رهبری و مطالبه ایشان در خصوص انتشار جزئیات مذاکرات و گزاره برگ ایرانی می‌گذرد، ۲۱۳ نفر از نمایندگان نیز طی بیانیه‌ای خواستار انتشار فکت‌شیت ایرانی و جزئیات مذاکرات شده بودند اما متاسفانه وزارت خارجه تاکنون جزئیات مذاکرات را منتشر نکرده است.

پورابراهیمی با تاکید بر لزوم توجه به مطالبه رهبری انقلاب و نمایندگان مجلس، گفت: جزئیات گزاره برگ ایرانی باید در اختیار نمایندگان قرار گیرد و برای مردم نیز روشن شود چون مردم، امین ما هستند.

به گزارش مهر، پس از آنکه وزارت خارجه آمریکا فکت‌شیت این کشور از مذاکرات لوزان را منتشر کرد، نمایندگان نیز در جلسه غیرعلنی خواستار انتشار فکت‌شیت ایرانی شدند.

مقام معظم رهبری نیز در سخنرانی اخیر خود در این نکته تاکید کردند که باید نخبگان و مردم در جریان مذاکرات و تفاهمات قرار بگیرند.