آیت‌الله نوری‌همدانی:

قدرت ایران برای مرتجعان منطقه‌ای قابل هضم نیست

عربستان,مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي نوري همداني,یمن

آیت‌الله نوری‌همدانی با محکوم کردن حمله نظامی آل سعود به یمن، تاکید کرد که جنایات سعودی‌ها دامن گیر خودشان خواهد شد.

آیت‌الله نوری‌همدانی با محکوم کردن حمله نظامی آل سعود به یمن، تاکید کرد که جنایات سعودی‌ها دامن گیر خودشان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر(ع)، جنایات آل سعود و حمله وحشیانه به مردم مظلوم یمن را محکوم کرد.

وی پشت صحنه تجاوز به یمن را آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها دانست و تصریح کرد: آل سعود که عنوان خادم الحرمین را یدک می‌کشند، با زیر پا گذاشتن تمام قوانین بین‌المللی به یک کشور اسلامی حمله می‌کنند.

این استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم سکوت در برابر جنایات آل سعود در یمن را ناروا دانست و یادآور شد: حمایت از مظلوم یک امر قرآنی و دینی است؛ ما طبق آموزه‌های دینی از همه مظلومان عالم حمایت می‌کنیم و این امر را وظیفه خود می‌دانیم.

آیت‌الله نوری‌همدانی با تاکید بر این‌که «آل سعود و مستکبران جهانی از قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی وحشت دارند» خاطرنشان کرد: به برکت حاکمیت نظام اسلامی در این کشور، امروز جمهوری اسلامی به یک قدرت جهانی تبدیل شده و همین امر برای دشمنان و مرتجعان منطقه‌ای قابل هضم نیست.

این مرجع تقلید ضمن دعا برای رفع مشکلات مردم یمن، مردم این کشور را مردمانی ظلم ستیز، شجاع و دارای غیرت دینی توصیف و تاکید کرد که به یقین نصرت الهی شامل حال مظلومان این کشور خواهد شد.

انتهای پیام

کد N796649