حمایت جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار از سخنان مقام معظم رهبری

جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار در حمایت از سخنان مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح ذیل است :نظام اسلامی ایران به لطف نگاه بصیرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله عالی و حمایت‌های مردم همیشه در صحنه ما آنچنان به شکوفایی رسیده است که اکنون تفکر این نظام در تمام هستی در حال گسترش است و موجب هراس استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی و دیگر قدرت‌های پوشالی منطقه گردیده است ، بطوریکه هر از چند گاه به هر بهانه ای از گزینه ای روی میز سخن می گویند.

مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود در جمع فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران ، خواستار افزایش قدرت نظامی و دفاعی کشور شدند تا استکبار جهانی بداند هنگامی که لاف ابلهانه حمله نظامی را بر علیه ایران اسلامی در بوق و کرنا می کنند با چه عواقبی مواجه خواهند شد.

جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار اعلام می دارد بازارهای اسلامی سراسر کشور لبیک گویان همانند حضور مستمر خود در پشتیبانی از جبهه های جنگ تحمیلی 8 ساله و رزمندگان اسلام، آماده اجرای فرمان معظم له در جهت حضور در میدان می باشند.

بازاریان و اصناف کشور به عنوان بعنوان بازوی ستبر انقلاب اسلامی ، این اطمینان را می‌دهدکه با بصیرت و پایداری در میدان‌های نبرد ، راه شهدای جنگ تحمیلی را با گام‌های راسخ‌تر از پیش ادامه داده و برای اعتلای همه جانبه جایگاه کشور عزیزمان از هیچ کوششی دریغ ننمایید و صد البته صیانت از خون پاک آنان امروز بر دوش همه ،علی‌الخصوص دولتمردان محترمی است که به پشتوانه آن خون‌های پاک، امروز در چنین جایگاه حساس بین‌المللی، از موضع ملت ایران سخن می‌گویند.

انتهای پیام

کد N796544