توصیه آیت‌الله نوری‌همدانی به تیم مذاکره کننده هسته‌ای

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي نوري همداني

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: تیم هسته‌ای باید در مذاکرات خطوط قرمز را در نظر داشته و رعایت کند. این مطلبی است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید فراوان دارند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار پدر شهید مصطفی احمدی‌روشن از شهدای هسته‌ای اظهار کرد: شهدای هسته‌ای سرمشق جامعه اسلامی است که توانستند افتخارات زیادی برای این مملکت بیافرینند.

آیت‌الله نوری‌همدانی اظهار کرد: شهدای هسته‌ای توانستند نقش منحصر به فردی از نظر تعهد و ایمان انقلابی ایفا کنند و در این عرصه پیش قدم بودند و همچنین با حرکت جهادگونه خود در عرصه‌های علمی نام ایران را در جهان پر آوازه کنند و عزت این سرزمین را به جهانیان بشناسنانند.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز،‌ این مرجع تقلید اظهار کرد: فراموش نکنیم این عزت و اقتدار را که در کشور به وجود آمده مدیون شهدا و خانواده آنها هستیم، بنابراین باید در مذاکرات هسته‌ای جوری حرکت کنیم که عزت را از دست ندهیم.

آیت‌الله نوری‌همدانی افزود: چهره دشمن همیشه برای ما مشخص بوده و هیچ وقت دشمنان دست از توطئه علیه انقلاب و اسلام بر نخواهند داشت، بنابراین باید مواظب حرکات و فتنه‌های آنها در مذاکرات باشیم تا گرفتار توطئه آنها نشویم.

انتهای پیام

کد N795471