حماس: عباس در پی گمراه کردن فلسطینی‌هاست

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تأکید کرد که رئیس تشکیلات خودگردان، ملت فلسطین را فریب می‌دهد و به هیچ وجه قصد توقف همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی را ندارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فوزی برهوم، سخنگوی جنبش حماس تصریح کرد که تهدیدات همیشگی محمود عباس مبنی بر توقف همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی و تشکیل کمیته‌ای برای بررسی این مساله دروغی بیش نیست که با هدف گمراه‌سازی افکار عمومی فلسطینیان مطرح می‌شود.

فوزی برهوم اظهار داشت، عباس تلاش می کند تا بدین گونه بر شکست و ناتوانی خود در تحقق کم‌ترین دستاورد برای ملت فلسطین و نقش بارزسی که در راستای نابودی مساله فلسطین و برهم زدن اوضاع داخلی فلسطین ایفا کرده و می‌کند، سرپوش بگذارد.

برهوم از ملت فلسطین خواست سیاست های فریب‌کارانه عباس را که با هدف سرپوش نهادن بر جنایت های ملی خود، نقض حقوق ملت فلسطین و امتیازدهی به رژیم صهیونیستی انجام می‌گیرد، برملا سازند.

وی همچنین اعتباربخشی مجدد به گزینه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و پایبندی به آن به عنوان گزینه‌ای استراتژیک برای بازپس‌گیری حقوق ملت فلسطین و حمایت از وحدت و منابع ملی فلسطینیان را خواستار شد.

انتهای پیام

کد N794611