استانداری تهران: تجمع مقابل سفارت عربستان فاقد مجوز است

استانداری تهران

ایرنا نوشت:

رییس اول اداره سیاسی استانداری تهران گفت: برای برگزاری تجمع مقابل سفارت عربستان سعودی مجوزی صادر نشده، اما ممکن است با درخواست تجمع مقابل سازمان ملل موافقت شود.

سید سراج الدین تقوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر گونه راهپیمایی، تجمع و اعتراض مقابل سفارت عربستان سعودی با توجه به مخالفت وزارت امورخارجه ممنوع بوده و نباید برگزار شود.

وی گفت: برگزاری تجمع و راهپیمایی نیازمند کسب مجوز پس ازارسال درخواست به اداره سیاسی استانداری تهران است که تاکنون هیچ مرجعی درخواست تجمع نکرده است.

تقوی در خصوص بیانیه سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ مبنی بر برگزاری تجمع در ساعت 9 و 40 دقیقه صبح امروز مقابل سفارت عربستان سعودی گفت که چنین درخواستی تاکنون دریافت نشده اما از سوی این سپاه خواسته شده تا مجوز برای برگزاری تجمع مقابل سازمان ملل صادرشود که در این ارتباط در تلاش برای صدور مجوز لازم با این درخواست هستیم.

بر اساس بیانیه روابط عمومی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص ) تهران بزرگ صبح امروز قرار است از سوی بسیجیان فرهنگی و دانش آموزبسیجی در اعتراض به هتک حرمت به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده توسط دو مامورعربستان سعودی و حملات جنایتکاران و وحشیانه ارتش آل سعود با همراهی آمریکا و رژیم صهیونیستی به یمن تجمعی همزمان مقابل سفارت عربستان و سازمان ملل متحد در تهران برگزار شود.

پیش از این از سوی استانداری تهران بر ضرورت دریافت مجوز برای هرگونه راهپیمایی و تجمع تاکید شده است.

 

45503

کد N793934