ارشد نظامی ارتش در غرب کشور:

دشمنان خوب می‌دانند که ارتش ایران در اوج آمادگی است

ارشد نظامی ارتش در غرب کشور گفت: امروز دشمنان ایران خوب می‌دانند که ارتش و سایر نیروهای مسلح این کشور در اوج آمادگی به سر می‌برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، امیر سرتیپ منوچهر کاظمی در مراسم روز ارتش ، اظهارکرد: روز ارتش روز ملت ماست، چرا که نخبگان و برگزیدگان ملت در آن خدمت می‌کنند.

وی ادامه داد: روز ارتش روز نیروهای مسلح است، چراکه نیروهای مسلح در یک صف واحد در کلیه سنگرها در کنار هم ایستاده‌اند و از کیان ایران اسلامی دفاع می‌کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: روز ارتش، روز بیعت با رهبری و فرماندهی معظم کل قواست، چرا که این روز به فرمان امام خمینی(ره) شکل گرفت و ارتش نشان داده که چگونه همواره گوش به فرمان رهبر انقلاب است.

کاظمی تصریح کرد: روز 29 فروردین روز خودباوری و خودکفایی است، چرا که در عرصه نیروهای مسلح جایی برای وابستگی وجود ندارد و خرسندیم که امروز به خودکفایی 100 درصد به‌دست جوانان رشید، برومند و مجاهد ایران اسلامی رسیده‌ایم.

ارشد نظامی ارتش در غرب کشور گفت: قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور سال گذشته توفیقات بسیار زیادی داشت که از جمله آنها امنیت آفرینی در مرزهاست. سال گذشته در همین ایام بود که توانستیم یک تیم ضدانقلاب را در منطقه از بین برده و از آنها مقدار زیادی مهمات و مواد منفجره کشف و ضبط کردیم.

وی ادامه داد: همچنین در یکسال گذشته که بحث داعش را داشتیم و ماموریت مقابله با آن و جلوگیری از ورود داعش به 30 کیلومتری مرزهای ایران به ارتش سپرده شد و این به عنوان خط قرمزی برای ما قلمداد شد که بحمدالله با رشادت غیورمردان ارتش، این مهم محقق شد و نگذاشتیم که داعش از 30 کیلومتری مرزهای ایران حتی تردد هم داشته باشد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور اظهار کرد: امروز ارتش ایران اسلامی در اوج آمادگی رزمی و اقتدار به سر می برد و این را همه دشمنان می‌دانند.

کاظمی در پایان تاکید کرد: نیروهای مسلح ایران در کمال آمادگی به سر می‌برند و همواره آماده مقابله با تهدیدات دشمنان هستند.

انتهای پیام

کد N793894