قسام: لحظه آزادی اسرا نزدیک است + تهدید جدید حماس علیه رژیم صهیونیستی

حماس

یکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد، اشغالگر صهیونیستی دست و پا می‌زند، بگذاریم که در این وضعیت باقی بماند و مقاومت از آنها که در دستش است، پرده بر نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری فلسطین الآن، خلیل حیه، از رهبران برجسته جنبش حماس جمعه شب در خصوص اخباری مبنی بر اسیران اسرائیلی در نزد حماس گفت: مقاومت فلسطین از آنچه که در دستش است، پرده برنخواهد داشت و گردان‌های قسام، شاخه نظامی حماس قادر هستند اسیران را از زندان‌های اسرائیلی آزاد کنند.

وی افزود: مساله اسیران یک مساله ملی و بخشی از اصول فلسطینی‌ها و مقاومت فلسطین است.

در جریان جنگ رژیم صهیونیستی به غزه در تابستان گذشته، گردان‌های عزالدین قسام از به اسارت گرفتن شائول آرون، یک سرباز اسرائیلی خبر دادند دو روز بعد ارتش رژیم صهیونیستی به مفقود شدن آرون اذعان اما اعلام کرد که احتمالا او کشته شده است.

رژیم صهیونیستی می‌گوید که جنبش حماس جسد دیگری که متعلق به هدار گولدن یک افسر اسرائیلی است، نگه داشته است.

از سوی دیگر، سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" تاکید کرد: لحظه آزادی اسرا بسیار نزدیک است و ما هرگز پشت آن‌ها را خالی نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین از غزه، ابو عبیده شامگاه روز جمعه در کنفرانسی مطبوعاتی به مناسبت روز اسیر فلسطین تاکید کرد که قسام شب و روز در تلاش برای آزادی تمامی اسرا از زندان های دشمن غاصب صهیونیستی و بازگرداندن آنها به آغوش گرم خانواده‌هایشان است.

وی افزود: تمامی اسرا و ملت فلسطین می دانند که این گردان ها در راه عقیده ای ثابت و غیر قابل تغییر می جنگد و هرگز اسرا را تنها نگذاشته و برای آزادی آنان دست به هر کاری می زند.

سخنگوی گردان های قسام خطاب به اسرای قهرمان فلسطینی اظهار داشت که اطمینان داشته باشید که لحظه آزادی بسیار نزدیک است و هر کس در پی تضعیف عزم و اراده شما باشد، او را در هم می شکنیم و خواست و اراده خود را بر دشمن تحمیل خواهیم کرد.

ابو عبیده ضمن اشاره به اینکه گردان های قسام به مسئولیت های خود در قبال اسرا عمل خواهد کرد، تاکید کرد که قسام با کمک ثبات و پایداری فلسطینیان در نوار غزه، کرانه باختری و اردوگاه های خارج فلسطین دستاوردها و پیروزی هایی را کسب کرد که ارتش های عربی از کسب آن عاجز بودند.

وی ثبات و پایداری اسرای فلسطینی در زندان های صهیونیستی را ستود و تصریح کرد که دشمن صهیونیستی همواره حقیر و خوار بوده و عزت و بزرگی برای اسرای قهرمان فلسطین است.

انتهای پیام

کد N793775