پیام تبریک جانشین ریاست سازمان بسیج به مناسبت روز ارتش

جانشین ریاست سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش پیام تبریکی را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن پیام سرتیپ پاسدار علی فضلی که خطاب به فرماندهان و مسئولان ارشد ارتش جمهوری اسلامی و سایر فرماندهان ارتشی صادر شده به شرح زیر است:

اعلام روز ارتش از سوی حضرت امام خمینی علیه الرحمه در 29 فروردین سال 58، نشان از اهمیت "کلمه طیبه ارتش" دارد. ارتش اسلام با مجاهدت مبارزان معدود لیکن مؤمنان بسیار در دل ارتش طاغوت شکل گرفت و با مجاهدت های بسیار در مواقع مختلف انقلاب و تقدیم شهدای گرانقدر، از سوی ولی فقیه زمان و فرمانده معظم کل قوا "حزب الله" نامیده شد.

ارتش جمهوری اسلامی و بسیج در انقلاب اسلامی قرابتی خاص دارند که هر دو از هنرهای بزرگ انقلاب اسلامی و امام خمینی علیه الرحمه می باشند و امام راحل بسیج را با عنوان ارتش بیست میلیونی و امام حاضر ارتش ده ها میلیونی خواستند و در مقابل، حرکت ارتش در راه ملت و هدف های بزرگ ملی را ارزش اساسی ارتش دانسته که با داشتن روحیه بسیجی در ارتش دست یافتنی خواهد بود. حضور فرماندهان مجاهد و تقدیم شهدای بزرگی همچون صیاد شیرازی که برای افزایش اقتدار انقلاب اسلامی و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در دنیا مجاهدت کرده و می کنند، گواهی بر این مدعاست. ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از نمادهای اقتدار نظام اسلامی در دنیاست که با روحیه معنوی و آمادگی رزمی نیروها و خودکفایی در پیشرفته ترین تجهیزات و با رمز پیروی از ولایت، توانسته باعث رعب و وحشت استکبار و امید مستضعفین در عالم باشد.

این روز بزرگ را بر تمام ارتشیان قهرمان اعم از فرماندهان، رزمندگان و کارکنان و خانواده محترم ایشان و بویژه خانواده معظم شهدای ارتش تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق در ماموریت های محوله از سوی مقام معظم ولایت و فرماندهی معظم کل قوا را آرزومندم تا ان‌شاء الله با اخلاص و مجاهدت بیش از پیش در راستای اهداف جمهوری اسلامی برای تحقق تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت صاحب الامر عجل الله فرجه گام برداشته و ارتش جمهوری اسلامی ایران بتواند بهترین الگو برای یک ارتش اسلامی در تمام دنیا شود.

انتهای پیام

کد N793736