گزارش وزیر کشور به جامعه مدرسین درباره مهمترین‌ مسائل روز

جامعه مدرسين,عبدالرضا رحماني فضلي

وزیر کشور عصر روز گذشته(جمعه) در جلسه هفتگی شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور یافت.

وزیر کشور عصر روز گذشته(جمعه) در جلسه هفتگی شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این جلسه که به ریاست آیت‌الله یزدی و با حضور دیگر اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، رحمانی فضلی، وزیر کشور ضمن ارائه گزارش به نامگذاری امسال تحت عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و سخنان مهم ایشان در حرم رضوی در اولین روز فروردین امسال اشاره کرد و گفت: این نام‌گذاری با توجه به شرایطی که در پیش‌رو داریم بسیار دقیق و کارشناسی‌شده بود و باید این امر در بین دولت و ملت محقق شود.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، وی با اشاره به مسائل گوناگون از جمله انتخابات پیش رو و شور و نشاطی که در این زمینه به وجود خواهد آمد، وضعیت اقتصادی، بحث کم آبی و خشکسالی در بعضی از استانهای کشور، مذاکرات هسته‌ای و نتیجه‌ای که حاصل خواهد شد، تحولات منطقه بخصوص تحولات کشور یمن و دیگر کشورهای منطقه را از شرایط حساس کشور در امسال خواند.

بر اساس این گزارش، در ادامه میرباقری قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی گزارش مبسوطی از وضعیت اجتماعی در حوزه‌های مختلف به جلسه جامعه ارائه کرد.

سپس وزیر کشور ضمن توضیحاتی در این زمینه به سؤالات مطرح شده از سوی اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در جلسه گذشته که در سال قبل برگزار شده بود، پاسخ داد.

انتهای پیام

کد N793517