علوی در گیلان:

برای ایجاد فضای سالم سیاسی و انتخاباتی پرشور تلاش می کنیم

سیاسی

وزیر اطلاعات در جمع مردم فومن گفت:همه باید برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و ایجاد فضای سالم سیاسی و انتخاباتی پرشور، بیش از پیش تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام  سید محمد علوی وزیر اطلاعات شامگاه چهارشنبه 26 فروردین 94در جمع مردم فومن در مسجد جامع این شهرستان اظهار کرد: در رقابت های سیاسی ، باید اخلاق ، انصاف، موازین شرعی و حفظ آبروی افراد رعایت شود و همه باید برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و ایجاد فضای سالم سیاسی و انتخاباتی پرشور، بیش از پیش تلاش کنیم.

دکتر علوی با اشاره به نامگذاری سال جاری تحت عنوان دولت وملت، همدلی وهمزبانی از سوی رهبر انقلاب افزود : تا زمانیکه مودت، همدلی، برادری ومهربانی را در خود تقویت کنیم؛ یقیناً پایه های نظام اسلامی مستحکم تر خواهد شد.

وزیر اطلاعات همدلی وهمزبانی را شرط اساسی یاری ملت خداجو ومسلمان ایران از سوی حضرت باری تعالی عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علوی درادامه سخنانش بیان داشت : انقلاب اسلامی، از بارزترین مصادیق عبور از دشواری ها و سختی هاست و گذر از این مسائل، توسط مردم و مسوولان تحت رهنمودهای ولی فقیه، موفقیت را برای ایران اسلامی به همراه داشته است.

دکتر علوی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که برخی از مبارزان، دچار یأس و ناامیدی شده بودند اما با نصرت خداوند بزرگ و تدبیر و رهبری داهیانه امام راحل عظیم الشأن، به پیروزی شکوهمندی دست یافتیم.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه خداوند متعال و امام عصر (عج) در این 36 سال انقلاب اسلامی را محفوظ داشته اند، گفت: در سال های استقرار نظام جمهوری اسلامی، درخت ایران با خون پاک شهیدان وهمراهی ملت همیشه در صحنه، تنومندتر شده و موجبات شگفتی جهان و جهانیان و دشمنان را فراهم کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با حضور در گلزار شهدا به مقام والای شهیدان ادای احترام ، سپس  به عنوان نماینده رییس جمهوری، در جلسه شورای اداری شهرستان فومن حضور یافت.