درخواست وزیر دفاع از پاکستان برای مقابله جدی با تروریست‌ها

وزارت دفاع,پاكستان,وزير دفاع,حسين دهقان,یمن

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان با اعلام اعتراض شدید و ناخرسندی خود از برخورد نکردن جدی دولت پاکستان با اقدامات تروریستی که از ناحیه مرزهای این کشور متوجه شهروندان جمهوری اسلامی ایران است، خواهان اقدام عاجل و همه جانبه دولت و نیروهای مسلح پاکستان برای مهار و مقابله با گروه‌های تروریستی شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان در دیدار با خواجه آصف وزیر دفاع پاکستان در حاشیه کنفرانس امنیتی بین المللی مسکو از مصوبه پارلمان پاکستان مبنی بر مشارکت نکردن در تجاوز نظامی به مردم یمن تمجید و آن را اقدامی مهم برای کمک به حل مساله یمن و پایان دادن به تجاوز عربستان به این کشور دانست.

وی همچنین در این دیدار با اشاره به اشتراکات فراوان میان ایران و پاکستان در زمینه های مختلف، بر گسترش مناسبات و همکاری های دفاعی در جهت تقویت صلح و ثبات پایدار در منطقه تاکید کرد.

براساس این گزارش، وزیر دفاع پاکستان نیز در این دیدار، حفظ و تقویت امنیت مرزهای دو کشور را بسیار مهم دانست و گفت: ما همه توان خود را برای تامین امنیت پایدار و انهدام گروه های تروریستی به‌کار خواهیم گرفت.

خواجه آصف با تمجید از نقش جمهوری اسلامی ایران در ایجاد و گسترش ثبات در منطقه بر تقویت و گسترش مناسبات دفاعی میان ایران و پاکستان تاکید کرد.

انتهای پیام

کد N793156