عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی:

دستیابی به توافق، خواسته‌ی همه مردم است

سیاسی

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که دستیابی به توافق خواسته‌ی همه مردم است گفت‌ که طبق تاکید مقام معظم رهبری باید همه به تیم مذاکره کننده اعتماد کنیم.

سید باقرحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: همه مردم می‌خواهند که توافقی در موضوع هسته‌ای حاصل شود که ضمن حفظ منافع جمهوری اسلامی و خطوط قرمز، حقوق ملت نیز تامین گردد.

وی ادامه داد: بعد از پایان نشست لوزان حرف‌های ضد و نقیضی و ادعاهایی از طرف غرب در مورد نتیجه‌ی مذاکرات مطرح شد که اگر واقعی باشد قطعا مورد تایید ملت و رهبری و نظام نخواهد بود، البته با این وجود اعتقاد ما بر این است که غربی‌ها بخصوص لابی صهیونیست با جو سازی می‌خواهند مذاکرات را تحت شعاع قرار داده و احساسات مردم را تحریک کنند.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: توافق نهایی باید تامین کننده منافع جمهوری اسلامی باشد و قطعا مجلس این موضوع را رصد خواهد کرد.

حسینی در ادامه با بیان اینکه طبق تاکید مقام معظم رهبری باید به تیم مذاکره کننده اعتماد کرد گفت: آنچه نمایندگان را نگران کرده نیرنگ آمریکایی‌ها و عدم پایبندی غربی‌ها به تعهداتشان است، ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم، اما از ترفندها و حیله‌های آمریکا نگرانیم که تاریخ ثابت کرد آنها عهد شکن و پیمان شکن هستند.

انتهای پیام

کد N792808