/دستور کار هفته آینده بهارستان‌ /

طرح استانی شدن انتخابات و طرح تعالی خانواده این هفته در مجلس

سیاسی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی درهفته آینده در جلسات علنی خود میزبان وزرای اقتصاد و راه و شهرسازی هستند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی درهفته آینده در جلسات علنی خود میزبان وزرای اقتصاد و راه و شهرسازی هستند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، وزیراقتصاد برای پاسخ به سوالات نمایندگان اسد آباد و قائم شهر این هفته به مجلس می‌آید و همچنین نمایندگان برای بررسی عملکرد وزیر راه و شهرسازی درباره وعده‌هایی که زمان اخذ رای اعتماد از مجلس در خصوص تامین زمین و مسکن دهک‌های پایین داده بود این هفته میزبان آخوندی هستند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین هفته آینده گزارش کمیسیون آمزوش و تحقیقات در خصوص استنکاف وزیر آموزش و پرورش از اجرای قانون الحاق 2 تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزش یاران نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش را دردستور بررسی دارند.

ادامه بررسی‌ طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی، طرح نحوه‌ی پیگیری تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ، طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، طرح استفساریه قانون الحاق دو تبصره به ماده 18 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزش یاران نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش نیز از دیگر دستور کارهای مجلس در هفته آینده است.

نمایندگان مجلس طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ و دهیاری‌های کشور، طرح الحاق یک بند به عنوان بند ه به تبصره جزء یک ماده 3 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور و طرح اساسنامه شرکت ملی نفت ایران را نیز بررسی خواهند کرد.

طرح استانی شدن حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس، لایحه اجازه مشارکت ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی، طرح حمایت از صنعت برق کشور، طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده و طرح اصلاح بندج ماده 178 قانون برنامه پنجم توسعه کشور نیز این هفته در دستور کار مجلس است.

انتهای پیام

کد N792508