روحانی : طرح‌های گسترده‌ای برای توسعه گیلان داریم/ سفر در سال جدید از استانی سرسبز آغاز شد

حسن روحانی,سفرهای استانی دولت

رییس جمهوری در فرودگاه سردار جنگل رشت و در جمع خبرنگاران اعلام کرد: طرح‌های گسترده‌ای برای رونق و توسعه استان گیلان برنامه‌ریزی و طراحی شده است .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه با ابراز خرسندی از سفر به استان گیلان، مردم این استان را مردمی دلاور، فهیم و غیور معرفی کرد و اظهار داشت: در جریان این سفر نظر و دیدگاه مردم استان، فرهیختگان، علما، اندیشمندان و خانواده‌های معظم شهدا را برای توسعه بیش از پیش استان خواهیم شنید.

رییس جمهوری ابراز امیدواری کرد که این سفر، سفری پرخیر و برکت برای مردم استان سرسبز گیلان باشد.

رییس جمهوری: سفر در سال جدید از استانی سرسبز آغاز شد
رشت - ایرنا - رییس جمهوری در بدو ورود به استان گیلان گفت: امسال، سال سرسبزی و سربلندی است و باید سفر از یک استان سرسبز شروع می شد که این اتفاق با گیلان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی روز چهارشنبه در بدو ورود به گیلان در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردار جنگل رشت اظهار کرد: باید سال 94 از یک استان سرسبز با طبیعت دلپذیر و مردم دلاور و افتخارآفرین آغاز می شد که این سفر ، امروز انجام شد.

وی ادامه داد: امیدواریم دراین سفر، برای طرح های مهمی که در جمع وزیران در خصوص گیلان تصمیم گیری و تدوین کردیم ، برنامه ریزی و اجرا شود.

رییس جمهوری اضافه کرد: همچنین مطالب مدنظر مردم استان، فرهیختگان، علما و خانواده های معظم شهدا، بررسی و از نظرات آنان بهره مند خواهیم شد.

وی سفر به گیلان را سفری پر خیر و برکت برای مردم استان خواند و گفت: خوشحالم که این توفیق به من داده شد که امروز و فردا در خدمت مردم استان گیلان باشم.

پانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید، روز چهارشنبه به استان گیلان انجام شد.

رییس جمهوری تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت در جمع مردم استان گیلان سخنرانی می کند.

حجت الاسلام حسن روحانی در نخستین روز از سفر خود به گیلان، عصر امروز (چهارشنبه) با علما، ایثارگران و برگزیدگان استان دیدار می کند و پس از آن در جلسه توسعه سرمایه گذاری گیلان حضور می یابد.

در دومین روز از سفر رییس جمهوری به گیلان نیز حجت الاسلام حسن روحانی از منطقه آزاد انزلی و اسکله این شهر بازدید می کند و پس از آن در جلسه شورای اداری استان حضور می یابد.

رییس جمهوری همچنین در پایان این سفر دو روزه، در نشست با خبرنگاران استان شرکت می کند.

حجت الاسلام حسن روحانی را در سفر به استان گیلان، شماری از وزرا، معاونان و مشاوران رییس جمهوری همراهی می کنند و به نمایندگی از ایشان، در جلسات شورای اداری شهرستان ها حضور می یابند.

رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید پیش از این به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان وبلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال وبختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان و قم سفر کرده اند.

 

29220

کد N791460