در پی واکنش قاطع ایران به عربستان،

جعفری: عربستان مستحق مجازات‌های بسیار قاطع‌تر است

عمره,عربستان

نماینده مردم بجنورد در مجلس با بیان اینکه قارون و طاغوت عربستان است گفت: پولی که به عربستان می‌رود صرف نابودی اسلام و کمک به داعش و نابودی مردم یمن می‌شود.

قاسم جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، با بیان این که اقدام وزارت فرهنگ در مورد تعلیق سفر عمره کار موثری بوده است گفت: دلایل شرعی، عقلی و عرفی فراوانی وجود دارد که می‌گوید این کمترین کاری است که می‌توان صورت گیرد. حتی مسائلی که در جده پیش آمد تا این اندازه شنیع بود که در غیر این صورت هم باید این کار را می‌کردیم.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: پولی که بابت سفر حج به عربستان می‌رود صرف نابودی اسلام می‌شود. باید در این زمینه دقت زیادی داشته باشیم. زیرا از همین پول به امثال داعش کمک کرده و یا مردم مظلوم یمن را نابود می‌کنند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس افزود: قارون و طاغوت عربستان مستحق مجازات‌های بسیار قاطع‌تر از این است و چه خوب بود که از ابتدا جدی‌تر در این موضوع وارد می‌شدیم. چرا که عرصه‌ی یبن‌المللی و تعاملات می‌طلبد که این گونه برخورد‌ها صورت گیرد.

جعفری تصریح کرد: حداقل قضیه این است که افکار عمومی، جهان اسلام متوجه می‌شوند که چه گرگ‌هایی در لباس چوپان حکم می‌کنند و خود را خادم‌الحرمین می‌دانند اما در واقع هیچ لیاقت و شایستگی ندارند.

انتهای پیام

کد N789356